Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba? 4 nap késés,37,1 fokos...

Baba? 4 nap késés,37,1 fokos hő, gyakori pisilés, derékfájás, enyhe mellérzékenység, egyfolytában mensi érzés, gombóc a torokban.

Figyelt kérdés
Egyébként nem szokott soha késni. Megszakítással védekezünk. 4 napja teszt negatív.
2010. febr. 10. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék újra.
2010. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is késett és érzékenyek voltak a melleim. KB. 2,5 hetes lehettem,amikor tesztet csináltam, de épphogy lehetet látni, hogy pozitív. Ha nem jön meg, akkor 1-2 nap múlva vegyél tesztet. 14 hetes terhes vagyok és kb. 2-3 hete múlt el a mell érzékenységem és rengetegszer megyek pisilni és mindig keveset. Nálad a gyakori pisilés nem a terhesség miatt lehet, hisz ha az vagy akkor kb. 0,5 cm vagy még akkora sem és így nem tudja nyomni a húgyhólyagot. Mi is megszakítottal csináltuk 6 évig, aztán született meg a kis lányunk. Nem jött össze. A mostani picinél már nem vdekeztünk, de 1 év kellett hozzá, amire sikerült.
2010. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyakori pisilés lehet koraterhességben is, csak ilyenkor a vérbőség okozza, csakúgy, mint a "lilaságot". De ez sem igaz mindenkire.
2010. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, mit mutatott 4 NAPJA a teszt. Ha terhes vagy, a HCG mennyisége naponta-kétnaponta megkétszereződik. Azóta már ki tudja, mennyi lehet! MOST tesztelj, és megtudod, mi van.
2010. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne várjak még 2-3 napot a tesztel? Legalább akkor már egy hetes késés lesz.
2010. febr. 10. 15:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel terhesebb, ha vársz. De te tudod.
2010. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az biztos, de nagyon sok embernek csak 1 hét késés után mutatta ki a babót, vagy még később.
2010. febr. 10. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt napján kimutatta, Ekkor voltam ovu után 12 nappal. Nem paráztam a teszteléstől; én tudni akartam, hogy mi van.


Itt meg egyre-másra azt olvasom, hogy a nők a "sok csalódás" miatt nem menrek tesztelni - de ahhoz meg van bátorságuk, hogy napokig, sőt, heteklig stresszeljék magukat azon, hogy nemön meg és ilyen-olyan tüneteik vannak. Tiszta mazochisták.


Én a helyedben tesztelnék. És ha negatív, akkor várnék pár napot, és megint tesztelnék. És ha akkor is negatív, akkor megint várnék pár napot, és megint tesztelnék...


2 hét késés után meg elmennék orvoshoz.

2010. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt fogom tenni én is. Csak mivel 4 napja negatív volt így a holnapi nap előtt nem látom értelmét.
2010. febr. 10. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, a reggeli tesztelés tényleg bizosabb. :-)


Sok sikert, remélem, pozitív lesz, és megírod ide. :-)

2010. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!