Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes folyás normális pozi...

Krémes folyás normális pozi teszt mellett?

Figyelt kérdés

Holnap(utánra) nem várom, ma 2db halvány, de jól látható pozi teszt.

Krémes folyásom van, ami eddig sose volt. Mensi előtt 3 napig barnázok, most ez nincs szerencsére, így nem fog megjönni. De aggaszt ez a nagyon krémes vajszines folyás. Volt ilyen másnak is? Normális ez? Félek.


2015. febr. 9. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten teszteltem pozit, és nekem is olyan krémes folyásom van. Szerintem amíg nem rossz szagú és nem viszket sehol, addig normális. Gondolom a hormonok miatt lehet.
2015. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Nem bűzös, nem viszketek. Megnyugodtam. Neked volt mindjárt megjön érzés? Arra is azt mondják normális, tágul a méh. De már mindentől félek ennyi várakozás után.

2015. febr. 9. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Sőt még görcsölgettem is pár napig.
2015. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy mensi előtt barnázol progeszteron hiányra utalhat. Erről mindenképpen kérdezd meg az orvosodat a biztonság kedvéért! Boldog babavárást! :)
2015. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de leirnad keds kerdezo pontosan milyen az a folyas? Szin es allag? Akar priviben is jo... Csak mert nekem is ilyesmi van, es meg ennyire sosem volt, de nekem meg messze a teszteles..KKöszönöm
2015. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bő, krémes kicsit higabb mint az olcsóbb vaj, de olyan krémes. Szine fehér és vajszin átmenete. :)

Bocsi de jobban nem tudom elmagyarázni.

2015. febr. 9. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elilyeszteni benneteket de sajnos ez a krémes folyás nm jó!

Sajnos nekem is volt 8-hetes terhes voltam és ráadásul 3-as ikreket vártam!

Ez a folyás fertőzést jelent!

2015. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De megmaradtak a babák ugye???
2015. febr. 10. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem maradtak meg megált a kis szívek!! :'(
2015. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!