Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 éves vagyok, nagyon szeretn...

27 éves vagyok, nagyon szeretnénk a férjemmel babát! Vettem ovulációs tesztet és az első pozitív napon együtt is voltunk! Hány % az esély? Ha most még dohányzom (csökkentve már-napi 5 szálra) és sikerült, akkor nem lehet baja még ugye?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb letenni és elfelejteni, mint folyamatosan csökkenteni (tapasztalat).


Az esélye, ha minden tökéletesen klappol, 20%.

2015. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:(( csak 20%? Oh.
2015. febr. 13. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevésnek tűnik az a 20%, de vannak sokan, akiknek összejön elsőre. Drukkolok!
2015. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedves! :) remélem mi is példák lehetünk,hogy összejöhet elsőre :)
2015. febr. 13. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Én akkor tettem le a cigit, mikor pozitívat teszteltem, előtte ugyanúgy, ahogy te is, csak csökkenteni bírtam, nem tudtam teljesen lemondani róla. A pozi teszt viszont már elég motiváció volt, nem volt egy slukk se utána :) Kétszer is így csináltam.

Egyébként nekem pl. egyszer sikerült egyből teherbe esni, csak sajnos nem maradt meg a terhesség, másodjára 5 hónapot próbálkoztunk, mire kiderült, hogy nagy petefészek cisztáim vannak. Azokat egy hónap alatt sikerült eltüntetni, a következő ciklusban pedig már össze is jött, szóval amint újra egészséges voltam, megint elsőre. Annyira nem ritka, hogy hamar sikerüljön, csak itt a fórumon 1-2 kivétellel jellemzően olyanok vannak, akinek sajnos nem sikerül könnyen, mert akinek igen, az örül, és nem fórumozik :) Kivéve, ha olyan, mint én meg te, hogy már a legelején nem bír magával :D

2015. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ennyitől még nem lesz baja de mindenképp tedd le a sikerült. Én 24 éves vagyok nem dohányzom és nem iszom a párom 38 és ő úgyszintén egészséges ebből a szempontból.Én hőmérőztem és LH tesztet csináltam "mindig jókor voltunk együtt" de ez a 3. hónap hogy még nem sikerült :( Remélem neked összejött :)
2015. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Mindkét gyermekem az első próbálkozós hónapban összejött, úgyhogy bízz Te is, hátha ilyen alkat vagy Te is! Az a 20% a statisztika, lehet, hogy Te a szerencsések közé tartozol. A cigit viszont tedd le, ne halogasd, úgy sokkal nehezebb!
2015. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De aranyosakat írtok! :) igyekszem :) ha pozitív lesz,akkor egy slukk se,az tuti! igen, már most fórumozok :) de nem bántam meg,hogy feljöttem :) köszönöm mindenkinek,aki ír a kérdésemre és jól esik a drukkolás :)
2015. febr. 13. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos az nagyon keves 20% az esély rá .Mert sajnos a pontos peteérés napját nem lehet eltalalni,az ovulácios teszt is csak a közeledését jelzi!De gondolom elolvastad a használati utasitást hogy hogyan és miként kell használni a tesztet és ott is irja hogy pozitiv teszt után 18-36 orával van peteérés :( !pozitiv napon is együtt kell lenni ,másnap negativ napon de nem muszálj ,és harmadnap is együtt kell lenni mert lehet a harmad nap érik a pete és ami biztos biztos hogy legyen friss katona :) De nagyon drukkolok !Nekem most harmad nap sikerült együtt lenni hat reménykedem!De nagyon drukkolok neked :)
2015. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:)
2015. febr. 13. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!