Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Terhes vagyok?

Denesreka kérdése:

Szerintetek Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A baratommal szeretkeztunk de gumi nelkul nem belem ment el csak az elovaladek ment belem korubelul egy honapja tortent az aktus utan 3napra csinaltam tesztet es megativ lett majd 13/15napra is de negativ lett megis kesis 5napja a menzeszem. Terhes lehetek?mitcsinaljak?

2015. febr. 13. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetsz. ha még egy hétig nem jön meg, menj dokihoz. de addig tesztelj újra 2 nap múlva.
2015. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kedves Réka,nem hiszem!
2015. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veteran1978 válasza:
A 15-napos teszted is negatív lett,azt irtad,akkor nem valószinű!
2015. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nézegess babaruhákat is.


Tudod van olyan h orvos aki megmondja ....

2015. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Melyik napszakba csináltad a tesztet? Ha délután akkor érdemes reggeli elsőből tesztelni.

Lehetsz terhes hiszen az előváladékban is van sperma. Nekem 14 nap késés után mutatta ki a teszt.

2015. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mind a harmat delutan
2015. febr. 13. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Még egy okos... Gratulálok!

Igen, akár terhes is lehetsz, a szex után 3 nappal ellőtt tesztednek meg annyi értelme volt, hogy inkább a teszt árából felvilágosító könyvet, vagy óvszert, vagy esemény utáni tablettát kellett volna venned, így most nem kérdeznéd, hogy mit tegyél...

2015. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggeli vizelettel kellene tesztelni. Ha negatív, akkor a stressz miatt késik sztem.
2015. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor tessék reggeli elsőből. Nem biztos, ha negatív lesz nem babás. Fiamat 14 nap késés után mutatta ki de tudom mikor hoztuk össze. A mértek alapján igazolódott is. Az egyik ismerősömnek nem jelzett semmit és az orvos állapította meg, hogy terhes. Szóval ha1 héten belül ne. Jónne meg akkor tessék elmenni orvoshoz.
2015. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. febr. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!