Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb hő, extra halvány...

Magasabb hő, extra halvány pozi teszt?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el mérni a hőmet, peteeres után. Ma vagyok a 46-ik napomon, a hőm mára 37 (legalacsonyabb 36,2) lett. A teszt pedig nagyon halványan pozitív. Decemberben volt már kémiai terhességem, tehát nem élem bele magam. A kérdésem az lenne, hogy mikor kell leesnie a hőnek, menzesz első napján, vagy lehet hogy csak a menzesz elmulasaval esik le?
2015. febr. 14. 07:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui : 33-48 napos a ciklusom
2015. febr. 14. 07:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!van akinek menzesz elött 1 nappal esik le a hö,van akinek meg a menzesz napján is fönt van ,de van egy halvány pozi teszted ,van ott valaki szerintem :)

Milyen érzékenységü tesztet használtál?

képet feltudnád rakni? Nagyon drukkolok neked :)

2015. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

X epil. Mivel rendszertelen a ciklusom ezt használom, persze van itthon más fajta is, de mivel gyakran tesztelek erre nem sajnálom a pénzt :)


[link]


Sajnos decemberben ettől erősebb csíkom is volt, megis elment a verzessel :(


Köszönöm a drukkot! :)

2015. febr. 14. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen egyértelműen latom a 2.csikot!

Attól,hogy egyszer baj volt most nem kell arra gondolod,hogy ez ujra megtörténik.Csak pozitívan!

Ha nincsenek görcseid,es nem barnàzol szepen várj turelemmel es 2nap mulva Tesztelj ujra,akkor mar eros pozitívnak kell lennie.

En mindhárom gyerekemmel a kimaradt verzes utani napokban mentem a dokihoz,es az uh on jol latszodott a petezsak.Szamomra az olyan megnyugtató volt.

Esetleg te is kérj időpontot mihamarabb,foleg azert mert most izgulsz nagyon.

Drukkolok neked!!!

(Ja es sztem mar nem kell merned a hodet,azzal is csak stresszeled magad...)Irjal majd!

2015. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ott van a második csík! drukkolok, hogy most minden rendben legyen
2015. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és drukkokat!

Nagyon szeretném már, ha sikerülne. Páromnak nem merem még elmondani, mert az utolsó pozi tesztnel nagyon beleelte magát és jobban kivolt mint en. :(

Hétfőn ujra tesztelek, remelem erősebb lesz!

2015. febr. 14. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
SZia kerdezö! Erösödött a csikod? Szurkolok!!!!
2015. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!