Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt vélemények, tapaszta...

Ovu teszt vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk a párommal, eddig sikertelenül. Fontolóra vettem az ovulációs teszt használatát. Kinek milyenek a tapasztalatai vele? Sikertörténetek több hónap várakozás után?
2015. febr. 17. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 honapja használom az ovu tesztet(Corax a Dm be vettem)Sajnos eddig meg nem sikerült teherbe esnem!Rendszertelen a ciklusom ,és nem tudom mikor van peteérésem!A tapasztalatom eddig anyi ,hogy ha megjön a menzeszem ugye onnan kell vissza számolni a 14 napot hat nekem pozi ovu teszt utánn 2 napra esik (pl jan 15 én volt pozi es ha vissza számolom a 14 napot akkor elvileg 17 volt )Ez az én tapasztalatom :(
2015. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!