Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LOMBIKNÁL HA EGY EMBRIÓT...

LOMBIKNÁL HA EGY EMBRIÓT KÉRÜNK VISSZA, LEHET SIKERES?

Figyelt kérdés
Kaáli intézetbe járunk,most van a stimuláció. A feleségemmel ezen vitatkozunk, ő egyet én kettőt szeretnénk. Tanácsot szeretnék kérni!

2015. febr. 19. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya is.


Két fagyibabával jobbak az esélyek, de egy ikerterhesség sokkal kockázatosabb. Ráadásul ikreket szülni, ellátni, nevelni is nehezebb.


Én tuti egyet kérnék csak. Ha egészséges a baba-mama, akkor egy is elég, hogy sikerüljön.

2015. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze lehet sikeres, ha két embriót kaptok vissza nagyobb az esély rá,hogy egy megtapad, de ugye annak is ,hogy ikerterhesség lesz!
2015. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi is csak egyet akarunk beultetni, mar vannak ikreim. Dokim szerint ez nem igy megy, fugg sokmindentol.
2015. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi kettőt kértünk vissza, de csak az egyik maradt meg.
2015. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én a kettő mellett voksolnék de a feleségem nem. Ő teljesen egészséges, csak velem van a probléma és csak egyet szeretne beültetni. Sokat hallottam arról,hogy beültetek egyet és kettő lett belőle. Mi van ha kettőt tesznek be és négy lesz belőle? Ugyanakkor az egész procedúra! De a Kaáli Intézet nagyon ott van a szeren csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
2015. febr. 19. 18:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mi is a Kaáliban voltunk és ugyanez a helyzet velünk is. Velem minden oké, a férjemnél volt gond. Elsőre sikerült a lombik, de nekünk nem javasolták az 1 db embrió beültetését, azt mondták, általában a 2-ből 1 szokott megmaradni és az is nagyon szuper eredménynek számít.
2015. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy petesejtet lehetett visszültetni, amiből egy gyönyörű, egészséges babánk született. Sajnos a többi nem osztódott tovább. Igen lehet sikeres egy embrióval is.
2015. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Örülök a sikereknek :) Bízom benne megússzuk a hiperstimulációt, mert 20 petesejtet látott a doki, és kpunk vissza 1 embriót. Jó lenne ha sikerülne, én csak azért akarnék kettőt hogy egy legyen.


S az az egy is osztódhat és lehet kettő? :)


A hiperstimuláció beülti után jön ki vagy elötte?


Köszi :)

2015. febr. 20. 11:10
 9/16 anonim ***** válasza:

4-es és 6-os vagyok.


Volt hiperstimulációm, pedig nagyon kevés hormont kaptam, mert mindenre jól reagáltam. A beültetés után egy hónappal jöttek a tünetek. Annyira görcsölt a jobb oldali petefészkem, h nem tudtam lábra állni, remegtem, izzadtam és mentőt kellett hívni. Pozitívum az egészben, h 3 nap alatt rendbe jöttem, mondta is a doki, h ez ritka. kicsit tovább tart általában a javulás.

2015. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 3 embriót ültettek be és egy maradt meg,aki azóta 7 hónapos nagyfiú:-)

2015. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!