Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz spermiogramm esetén...

Rossz spermiogramm esetén nektek mi segített? Mindenre kíváncsi lennék. Gyógyszerekre, gyógynövényekre is.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. febr. 12. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok méz + multivitamin. Semmi cigi, semmi alkohol.

De egyik ismerősömnek 400 ezer ft volt az injekció, amit felírt az orvos, hogy egyáltalán élő hímivarsejte legyen.

Remélem, nálatok azért ennyire nem súlyos a helyzet.


Mások biztosan fognak gyógynövényeket is írni, én azt nem tudok sajnos.

2010. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem tudod véletlenül, mi volt az az injekció neve? Hál istennek nem nálunk van a probléma. Sógornőméknek nem sikerül a baba immár éve.A férjénél megállapitották, hogy nem mozognak a spermái, viszont ezt el nem hiszi senki, de semmilyen gyógyszert nem kapott. A spermadonort ajánlották nekik egyből. Nekem ez valahogy abszurd. Nem? Itt olvastam, hogy clostyt is szoktak szedni.
2010. febr. 12. 17:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Ferulant kapszula és Fer 14!!!! Ezeket interneten tudod megrendelni. Nem olcsó, de ez rengeteg férfin segített!

De adok egy linket, ott írj az urológusnak jeligével, legkésőbb holnapra válaszolni fog, nagyon korrekt!

[link]

2010. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
6 éve. Lemaradt a 6-os.
2010. febr. 12. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk is rossz volt, andrologus irt egy csomo antibiotikumot mert bacik voltak a spermában, és kevés sejt volt, aztán closytlbegitete szedett, ezeket évekig. aztán maca vibe ez nagyon jo, meg FER 14-t, és most 3 év után 18 hetes terhes vagyok.
2010. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a Ferulant sem segített. Viszont a szelén, cink, c-vitamin, sok fehérje szükséges, akár multivitaminkészítmény formájában is. Ha mindent betartotok is, a spermakép 3 hó alatt tud javulni, mivel ennyi az újrtermelődés ideje. Egy hasonló kérdésre már válaszoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Mindenképp ajánlom - még ha nem is Pesten laksz - prof. dr. Papp György tanácsait, kezelését.

2010. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy nemrég feltett hasonló kérdésre válaszoltam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A 4. válaszoló. Én azért választottam inkább a több bogyós módszert, mert drágáltam a Fer14-et, így gazdaságosabban kijöttünk (interneten rendeltem a vitaminokat, ha kell priviben elküldöm a linket)

2010. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs még az előző vagyok. Azt is olvastam, hogy a mobilt ne hordják férfiak nadrágzsebben, legalább 30 cm távolság legyen, mert a rádióhullámok is befolyásolják a képet.

A párom azóta erre nagyon ügyel.

2010. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A megoldás: lombik program spermium-befecskendezéssel (ICSI). A 400e-rel jól lehúztak...
2010. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ha nincs élő spermája, akkor a lombiknál sem tudnak mit befecskendezni. A barátnőm modta a 400 ezret, nem szokott hazudni.

Ha van sperma, csak kevés, akkor a lombiknál tényleg ki tudják a jókat válogatni.

2010. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!