Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e ilyen módon?

Terhes lehetek-e ilyen módon?

Figyelt kérdés
Szóval a barátomat orálisan kielégítettem ezek után ő elélvezett és a spermája az ingére folyt. Megtörölte zsebkendővel a kezét és a nemi szervét is. Majd kb. 20 percelkésőbb ( közben ettünk hülyéskedtünk stb.) megujjazott. Az lenne a kérdésem hogy van e rà esély hogy terhes legyek es ha van mekkora rá az esély?

2015. febr. 22. 10:28
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem hinném, hogy ettől teherbe eshetnél, de azért a kézmosás nem árt legközelebb...
2015. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, meg is mosta ugye? Mert ha csak letörli a farkát, meg a kezét, az úgy elég higiéniátlan.


Amúgy nem hinném, ahhoz azért több kéne... de minek csinál ilyet, aki hülye ehhez...

2015. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, evés közben már lenyalogatta róla a maradékot.
2015. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért kicsit fertőzésveszélyes, Sosem engedtem a páromnak hogy kézmosás nélkül ujjazzon. Terhes nem hinnem hogy ennyitol lennel.
2015. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őőő biztos én vagyok a hüle, de az miért lényeges infó, hogy az ingjére folyt?

Hm...

Na de a válasz: nem.

2015. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as ez marha jooo xd

Mar vártam mikor fedezi fel valaki h a dzsuvás kezével evett :"D

2015. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Képet nem csatoltál a műveletről, így hogy adjak választ?
2015. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!