Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Ki nem várja 3. a körül?

Keresztanya92 kérdése:

Csajok! Ki nem várja 3. a körül?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
Én 4-re nem várom. :)
2015. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:
annyira izgulok, már 6. hónapja próbálkozunk.. :)
2015. febr. 26. 13:28
 3/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En 1-2 körül nem varom. 2. Baba lenne.... :-) nem igazán érzek semmit. Hasam nem fáj, a mellem is csak kicsit.

Nektek milyen tünetek vannak?

2015. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 A kérdező kommentje:
Nekem első baba lenne, általában mensi előtt ilyenkor már nagyon fájnak a cickók, de most semmi, enyhe szurkálás a baj oldalon.. nagyon reménykedek..
2015. febr. 26. 13:46
 5/94 anonim ***** válasza:
első vagyok.Én nem érzek semmit se,még csak a mellem se fáj.
2015. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
Jelen! 2-3-án nem várom. Semmit sem érzek, az ilyenkor szokásos mellfeszülés sincsen. Nem értem az egészet, remélem ez nem rossz jel. Ez az első Utro-s hónapom, nagy reményeket fűztem hozzá.. És Ti, hogy érzitek magatokat?
2015. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 A kérdező kommentje:
reggel picit émelyegtem, de nem tulajdonítottam neki nagy feneket.. lehetséges hogy csak beképzeltem.. és egyébként is korai lenne szerintem
2015. febr. 26. 13:59
 8/94 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a rosszullet a 6. Hét után jelentkezett, uh nem tudom lehet e ilyen koran emelyegni, de volt nekem is fura tunetem az elmúlt napokban 2x is megszedultem. Csak úgy a semmiből. Olyan fura érzés volt, nem konkrét szedules csak vmi ahhoz hasonló. Nem tudom pontosan megfogalmazni.

Az is érdekes h a párom meg van róla győződve h terhes vagyok. (tegnap mondta, pedig nem is beszéltünk meg erről)

Nem tudom h érezheti e egy nő h megfogant a baba. Na, majd ha nem jön meg, akkor bevallom. :-) addig nem, mert tuti furan nézne rám mindenki. :-)


2. Babát tervező voltam

2015. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakoznék,én 3.-ára nagyon nem várom.

Ez lesz a 9. próbálkozós hónapunk,szóval nem most kezdtük sajnos...

Kiderült,hogy van egy kis inzulinrezisztenciám,ez volt az első hónap,hogy merckformint kezdtem szedni.

Nekem a mellbimbóm ami jobban fáj a szokásosnál,mást nem érzek.

Drukk mindenkinek!

G.

2015. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:

4-5 körül nem várom. Ma 2 órán keresztül úgy görcsölt a hasam, mint mensikor, bár nem volt túl erős, de körbe fájt, a derekam is. Néha megszédülök mostanában :/ mellfájdalom egy nagyon enyhe van a bal mellben. 1 baba lenne, reménykedek. :)

Lau, 24

2015. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!