Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a jelek utalhatnak...

Ezek a jelek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Dpo 8-9. napon erősen görcsöltem 2 òràn át. Az utòbbi napokban többször megszédülök pl. fekvés vagy ülés közben.

2 naponta tudok csak nagywc-zni, akkor is nehezen, pedig rostosakat eszem.

A melleim egyre jobban fájnak, akár csak máskor menzesz előtt.

Ma nagyon kicsi fehér, krémes állagú folyásom volt. De ez nem folyamatos.


2015. márc. 1. 13:27
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy nèha tompán görcsölget a hasam és szinte állandóan bökdösődést, vibrálást érzek.
2015. márc. 1. 13:29
 2/36 anonim ***** válasza:

Az elmaradt menstruáció és a pozitív teszt utal terhességre.

Minden más tünet fertőzéstől elkezdve sok mindenen át mindenre utalhat.

2015. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Utalhatnak eppen arra is de lehet mastol is. Ne figyeld ennyire magad. En egyebkent semmi gyanusat nem vettem eszre a pozi teszt elott, pedig ez a masodik terhessegem mar.


8 hetes km

2015. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Tudom, várok még... Ne haragudjatok :)

Ja még annyi, hogy könnyen kiborulok és sírok.

2015. márc. 1. 13:56
 5/36 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezö! Velem ugyanezek vannak! :) Drukkolok nagyon! En sajna minden aprosagot figyelek, es mivel ekresek, igy talalok is mindenfele tünetet. Mikorra nem varod? En elvileg pentek-szombatra. Hat majd kiderül.
2015. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos én is keresem őket, bár az erős görcsöt és a 3 konkrét megszédülést nem kellett keresgélni 😃

Én szerda-csütörtök körülre nem várom. Szurkolok Neked!!! :)

Mik a jeleid pontosan?

2015. márc. 1. 14:37
 7/36 anonim ***** válasza:
Nekem pont pé után 9. napon agyazodott be a baba, erősen gorcsoltem. Esély van de biztos csak az elmaradt menzi és teszt lesz
2015. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Hat szines a paletta :) es ebböl nagy resze mensi elött is szokott lenni. Neha megszedülök, mindenen el tudom sirni magam, a hütö szagatol emelygek, fajnak a melleim, nem tudok rafeküdni, magas a libidom, neha szurkal a mehemben, es olyan fura nyomast erzek benne allandoan ovu ota, nagy az etvagyam, es egyik pillanatban azt erzem, hogy tuti baba van, majd 2 perc mulva, hogy tuti nincs. :) Mivel meg csak a 8. dpon vagyok, ezert ebböl meg semmi következtetest nem vonok le, nyilvan nagyon szeretnem, es ezert veszek eszre mindent, azt is, ami nincs is :) a höm 36,8 körül van reggelente, magasabban, mint mult honapban volt, neha barnazgatok, ovu utan 3-4-5 nappal, es ma a 8. napon is volt egy alig eszrevehetö. Remenykedek, de nem elem bele magam annyira, mert biztosat csak az orvos fog majd mondani. Addig megprobalok türelmesen varni, ami nagyon nehez.

2015. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Huuuuu ez tényleg elèg sok dolog, szorítok majd!

Én azt érzem, hogy reggelente jobban fájnak a melleim, egyébként nem érzek semmi mást. Nem élem bele magam inkább...

2015. márc. 1. 15:35
 10/36 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Igen, tul sok is, de ebböl nagy resze megvan mensi elött is, ugyhogy en sem elem bele magam. :)

2015. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!