Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztek fel nekem pozitív...

Tesztek fel nekem pozitív teszteket? Ki mikor tesztelt és mennyire lett erős pozi? Sokat számít? Összehasonlításképp szeretném az enyémmel!

Figyelt kérdés

Én ma teszteltem (ma van a nemvárt napja) kaptam halvány pozit.

Ki mikor tesztelt és mennyire lett erős a tesztje??


2015. márc. 3. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nem teszek fel képet, nekem erősebb volt mint a controll csík, de ez már kb. 2 héttel a kimaradás után volt..

szerintem ne fáraszd magad ezzel, semmi jelentősége, inkább foglalkozz a terhességeddel, ne lőjj el hetente tesztet inkább örülj a babának :) az sem mindegy mikor tesztelsz, milyen tesztel, nem lehet így összehasonlítani

2015. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van kedves válaszoló KÖSZÖNÖM!!

Aszem kicsit túlzottan beleloholom magam.....

2015. márc. 3. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt előtt egy nappal teszteltem erős pozitívat. Másnap, vagyis a nemvárt első napján másfajta teszttel, második vizeletből halványabb lett, de jól kivehető. 2 nap múlva reggeli vizeletből pedig újra erős pozitív.


Ne aggódj!! :) Pozitívat teszteltél, még ha halvány is!! Gratulálok! :)

2015. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok kérdező! :)


És nyugi! Teljesen felesleges összehasonlítanod a tesztedet másokéval, hiszen kinek előbb kinek később történik az ovulációja:) Ha valakinek hamarabb van, természetes, hogy erősebb a tesztje. Ha valakinek később, még az is lehet, hogy a nemvárt után napokkal lesz csak (halvány) pozi a tesztje!


Szóval nyugodj meg, és örülj a sikernek:) Boldog babavárást kívánok!

2015. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia gratula a babahoz neked van keped a tesztrol?


En mutatok neked egy clear blue 10-es tesztet nem vart napjan de ezt ne vedd alapul: [link]


Kellemes babavarast:)

8+4 km

2015. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!