Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt az LH tesztet vehetem...

Ezt az LH tesztet vehetem pozitívnak?

Figyelt kérdés

[link] Jpg


Tegnap még sokkal halványabb volt a csík, ma erősebb, én pozitívnak látom. Ti mit gondoltok róla?

Sajnos csak hétfőn reggel tudtunk együtt lenni és valószínűleg a héten már nem tudunk egyéb okokból. Így nem sok esély van rá,hogy sikerül,ugye? Ha ma pozitív az ovul. teszt,akkor talán holnap reggel van ovuláció,az már 3 nappal az együttlét után van.


2015. márc. 4. 12:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

nem jó a link, talán most.


[link]

2015. márc. 4. 12:32
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem pozi...talán holnap :)
2015. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor pláne esélytelen, az már túl sok.
2015. márc. 4. 12:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez még szerintem sem +. De holnapra már biztosan erősebb lesz. Valahogy próbáld meg uradat becserkészni, Én délután teszteltem +at, hazahívtam a munkából :-D Még jó, hogy ő a főnök :-)
2015. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából a tesztelést csak azért csinálom,hogy én tudjam a jó időpontot. Nálunk nem működik az, hogy most legyünk együtt, mert most van ovuláció. Persze tisztában vagyok vele,hogy a gyerekhez ez fontos. :) Csak valahogy nem megy ez a "kötelező ebben az időpontban csinálni" szex és ha épp nem úgy jön ki, akkor az szívás. Ezért reménykedtem,hogy hátha ez már pozitív, de a 4 nap,az már túl sok a fogantatáshoz.
2015. márc. 4. 13:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Még 1-2 nap kell sz.tem és onnan még 24-36 óra a tüszőrepedés
2015. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha egy pár gyerkőcöt akar, akkor igen is tudatosan kell szeretkezni és mindent el kell követni annak érdekében, hogy sikerüljön. Ha két ember szereti egymást, akkor szerintem tudnak kedvet csinálni egymásnak bármikor a szex-hez és nem kell, hogy ovu miatt legyen "kényszer".
2015. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma megint csinálok LH tesztet, kíváncsi vagyok, hogy valóban erősödött-e. Volt petefészek szurkálás és enyhe alhasi fájdalom is. Ma vagyok a ciklus 14. napján, legutóbb 29 napos volt a ciklusom. Amúgy csak sikerült még "becserkészni" a párom :)
2015. márc. 5. 09:02
 9/15 A kérdező kommentje:

Van még itt valaki?

Ez a mostani LH tesztem, ez már pozitív, ugye? Tudom,hogy az első negatív napon van az ovuláció, de ha ma reggel volt együttlét, akkor van esélyem így, nem?

[link]

2015. márc. 5. 11:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen ez pozitív és van esély is :)
2015. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!