Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany lett a tesztem de...

Halvany lett a tesztem de agodom van miert?

Figyelt kérdés

Hetvegere nem vartam nem is jott.jol lathato halvany pozitiv lett ma a tesztem de megjon erzesem van a petefeszkeim erosen szurkalnak! A derekam is majd le szakad?

A petefeszkeim miert feszul szurkal?


2015. márc. 6. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, akkor miért ne szurkálhatna a petefészked? Hiszen ott indul most el nagy folyamat, ami változásokkal és néha kellemetlenségekkel jár!

Nekem is szúrt, feszült, ez lehet nem mindenkinél jön elő, de nagyon sok kismamánál igen. S természetes.


A halványan pozitív teszt is pozitív.

2015. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod ez teljesen normális és gratulálok:)És azért szurkál meg feszül mert már nől és a testedben nagy változások jönnek létre.
2015. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam.nagyon koszonom hogy irtatok,kedvesek vagytok.azert feltem" felek mert arra gondoltam hogy csak ovulaciokor vagy pete eres folyaman szurkalhat a petefeszek.nem tudtam hogy terheseg alatt is.vagy lehet azert mert a nemvart napja mar itt van?
2015. márc. 6. 12:36
 4/11 anonim ***** válasza:

S még egész terhesség alatt is érezhetsz szurkálást, feszülést!

Nem csak nem várt napján, hanem később is lehet ilyen érzésed majd!

2015. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nospat es algopirint vettem be.de ugyan ugy faj,mivel lehetne enyhiteni? Mig nem juttok el nogyogyaszatra.
2015. márc. 6. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedj rá. Én magnerotot szedek. Hamar segít. Jelenleg 3x1-e, nekem a MagneB6 nem volt elég.
2015. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A magnézium jó, szerintem ne tömd magad gyógyszerekkel!

Én magnesii citricitet szedtem, és az enyhítette a görcsöket.

2015. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is a napokban teszteltem pozit, és nekem is szurkál, feszül, görcsöl. Néha elég kellemetlen... Magnézium pezsgőtabletta volt itthon, ma ittam reggel, és nem is érzem annyira intenzívnek a szurkálást. Szerintem inkább ne gyógyszerezd magad, hanem tárazz be vitaminokból, ásványi anyagokból.
2015. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magnézium. Az orvos is ezt fogja javasolni.A no-spat és az algopyrint kerüld el.
2015. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Iszom akor magneziumot kiprobalom mert eleg kellemetlen olyan mintha szet akarnanak durani a petefeszkeim feszit; -(
2015. márc. 6. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!