Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legpontosabb, legmegb...

Melyik a legpontosabb, legmegbízhatóbb terhességi teszt? Kb milyen árban van?

Figyelt kérdés
Köszi!
2015. márc. 6. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen érzékenységű a teszt. 10-es hamar kimutatja általában a drogériákban 25-ös, 50-es van. Pl amikor a kisfiammal már 2 teszt is pozi volt (sima rossmannos tesztcsík) amit a patikában vettem Gabriel kazettás teszt alig akarta a második csíkot mutatni. Na ezen beparáztam és vettem egy X-epil tesztet ami szintén pozitív lett. Ezek a tesztcsíkok nem túl drágák 400-600 ft között mozognak, persze van a Clearblue ami digitális talán 10-es érzékenységű viszont ha jól tudom 2000 ft körül mozog az ára.
2015. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil mindig megbízható eredményt mutatott, és ahogy itt olvasgatok, elég sokan vannak még így vele. Tesco-ban, DM-ben, (gondolom Rossmann-ban is) 4-500 ft-ért lehet kapni a 2 darabosat.
2015. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a rossmanos predictor early-t ne!! Clearbluet vettem 1200-ért, az jó de az x-epil olcsóbb, biztos jó ha Ennyire mondják, nem próbáltam még.
2015. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Clearbluebol tobb fele van, a legolcsóbb gagyi a draga meg majdnem 3 ezer.
2015. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!