Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is szokott viszketni...

Másnak is szokott viszketni és érzékeny lenni a mellbimbója menses előtt, vagy lehet baba lesz belőle?

Figyelt kérdés
Nekem befele forduló a mellbimbóm, de egy hete kint van sokszor és vöröses, viszket...
2015. márc. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, nekünk szokott-e, hanem az, neked volt már-e ilyen tüneted. :) Ha újdonságnak is számít, lehet több oka is, pl. érzékenység ruhaöblítőre, allergiás reakció stb. Ha gyanús a dolog, tesztelj, annál biztosabb megoldás nincs. :)
2015. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 napja teszteltem, negatív lett, de mondjuk az túl korai volt+délutáni vizelet.

A mellem nagyon fáj. De az mindig szokott, bimbós tünetem még nem volt. Ugyanazt az öblítőt használom. Nem mindig pirosas, de néha előbújik, olyankor ég viszket...

2015. márc. 6. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

pl., fertözés


az is lehet szimpla mell viszketés fájdalom nem tünet eggyüttes terhesség esetén

2015. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ma reggelre már nagyon fàjnak a melleim. Hajnalban felébredtem emiatt, màr az érintés is fáj.
2015. márc. 7. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!