Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki teherbe esik akkor...

Ha valaki teherbe esik akkor mennyi idővel az aktus után jelentkeznek a tünetek? (rosszullét/hányinger) 1,5 hete szeretkeztem a barátommal, nem védekeztünk, de nem ment el bennem.

Figyelt kérdés

Az igaz h ha egy férfi elélvez akkor kicsit nem tud csak teljesen és utána nem képes kis ideig merev lenni??

Köszi előre is!

Tapasztaltak,légyszi segítsetek!


2008. aug. 25. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél másként jelentkezik lehet a mensi környékén olyan mintha meg akarna jönni, de érezheted a melledben hogy egy kicsit érzékenyebb. A hányinger általában a mensi után szokott előjönni, de valakinél ez is hamarabb jelentkezik.
2008. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a két terhességemnél megéreztem a beágyazódást mert ment a hasam 2-3 napig, és görcsöltem.
2008. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szióka! Tényleg nem tudnak kicsit, illetve nézőpont kérdése, hogy mi a kicsi. Már egy csepptől is teherbe lehet esni. Keveset csak abban az esetben tudnak csak élvezni, ha sokat csinálták egymás után, mert akkor a mennyiség egyre kevesebb, de csökken a hatékonyság is. Napi egy két aktus esetén azomban nagy mennyiségű.
2008. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!