Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy néz ki, hogy várandós...

Discovery00 kérdése:

Ha úgy néz ki, hogy várandós vagyok és elmegyek nőgyógyászhoz, mit kérdez, hogy vizsgál meg? Jó tanácsok?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki várandós vagyok, kb 2 hete késik, de a teszt eddig negatív. Nem vagyok rosszul csak fáradékonyabb, meg kajásabb is vagyok. Magán dokihoz fogok menni. Ilyenkor már láthat valamit? Elég ha csak azt mondom, hogy szeretném tudni, hogy várandós vagyok-e? Sosem voltam még nő gyógyásznál segítséget szeretnék kérni esetleg jó tanácsokat! 25L
2015. márc. 8. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Elég de ne haragudj, ha két hetes késést nem mutat ki a teszt, akkor inkább más oka lesz, nem terhesség.
2015. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond... ha a mensi előtt estem teherbe akkor még nem mutathatja. De hát csak el kell menni dokihoz, hogy mi van...
2015. márc. 8. 20:01
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, hogy ezt irom, de, hogy lehet az, hogy 25 eves vagy es meg sose voltal nogyogyasznal?


Eleg nagy felelotlenseg!


Ha meg is jon menj el csinaltass rakszurest!


Azt, hogy latja e az orvos fugg attol is, hogy mennyi idos a terhesseg.

2015. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne lecsesszetek, eddig rendes volt a menzeszem, mos kezdünk el próbálkozni... Máris rákosnak kell gondolni, mert először marad ki és a teszt még nem negatív...
2015. márc. 8. 20:25
 5/23 anonim ***** válasza:

Èvente ajánlott rákszűrèsre menni, csak erre akart kilyukadni.

Ha mèg a teszt sem mutatja, a doki sem fog látni semmit, de lehet ciszta is.. Amiatt is kèshet.

2015. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A nemi élet kezdetétől évente ajánlatos menni orvoshoz, akkor is, ha rendszeres a menstruáció. Senki nem mondta, hogy rákos vagy, de a rákszűrés évente ajánlott, ez tény.


A nőgyógyász valószínűleg rögtön elmondja a vizsgálat elején, hogy el kell végezni a szűrést, fél perc az egész, és akkor sem okoz problémát, ha történetesen terhes lennél. Ha a teszt negatívat mutat, akkor valószínűleg más gond van, nem terhesség, így valószínűleg ennek kiderítését kezditek majd meg. Lehet, hogy vérvételre, ultrahangra, további vizsgálatokra küld majd, hogy kiderüljön a késés oka, mert ott helyben nem biztos, hogy meg tudja állapítani.

2015. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem cseszegetünk. Lehet hogy menzi előtt volt peteérésed. Végülis nem is muszáj hogy kimutassa a teszt. De ebben az esetben pici a babád ahhoz, hogy lássák ultrahangon. Peteérés után 4 hétnek el kell telnie ahhoz, hogy legyen szívhang a babának. De legkorábban három hétre rá látszik a petezsák is, az se biztos. Ha kb két hete késik és nem mutatja ki a teszt és mégis terhes vagy, akkor tényleg a menzi előtt lehetett a peteérésed és vagy két hét mire látszik az ultrahangon.
2015. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
*Úgy értem innentől két hét.
2015. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől ha bunkó voltam, de sztem kicsit depressziós lettem. Kicsit rettegek, meg stresszes is vagyok. Rendesen a sírás kerülget. Legközelebb kedden lesz a doki, de nem tudom lehet várok péntekig :(
2015. márc. 8. 21:30
 10/23 anonim ***** válasza:
Esetleg ismételhetnél mondjuk három naponta tesztet.. Péntekig ha van baba szerintem ki kell mutatnia. Ha továbbra is negatív, pénteken elmennék dokihoz. Ha pozitív, akkor még várnék vagy két hetet hogy legyen szívhang.
2015. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!