Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt mennyivel idővel...

HANNA75 kérdése:

Mensi előtt mennyivel idővel emelkedik meg a testhő? 2-3 napja felment 36,8 ra de semmi jele, hogy megjönne. Teszt egyenlőre negatív. Mennyi idő után kezdhetünk reménykedni, hogy már nem is fog megjönni, és baba lesz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ovu előtt leesik, majd utána felmegy. Ovu pedig ~14 nappal a menstruáció előtt van.


A testhőből egyébként nem lehet terhességet jósolni, mert van, akinél csak a menstruáció 1-2. napján esik le.

2015. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ.Nem írtam,hogy nekem elég rendszertelen a ciklusom,így biztos másképp működnek nálam a dolgok.Tavaly ugyanígy fent volt a hőm,sajnos akkor vetélés lett a vége.Mivel tudom,hogy mensikor is megemelkedik nem tudom most mire számítsak.Addig jó amíg fent van?Hosszú évek óta várunk babára,lombik is volt.Ennek ellenére tavalyi az spontán történt,ezért reménykedem most....
2015. márc. 9. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyers leszek, de ha máshogy működsz, nem lehet gyereked.


A luteális fázis egészséges esetben 13-15 napos. Ha nincs baba, akkor ennek elteltével megjön, s vagy a vérzés előtti napon vagy a vérzés megkezdődése után kicsivel leesik a hő.

Ha baba van, akkor meg fennmarad.


Menstruáció alatt NEM megy fel.

2015. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj,nyugodtan legyél nyers!Legalább őszinte vagy!Ezek szerint egy a lényeg,amíg fent van a hő addig van remény a babára!Drukkoljatok nekünk!
2015. márc. 9. 12:54
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:

Kívánom, hogy ne legyen rá szükség, mert most sikerülni fog... De ha mégsem, akkor vidd fel a hőértékeidet valamilyen ciklusdiagrammba, nyomstasd ki, és addig keress dokit (lehet, hogy nem is feltétlenül nőgyógyászt, hanem endokrinológust), amíg ki nem derítik és nem kezelik, hogy miért is megy fel neked a hőd mensi alatt.

Gondolom, túl vagy már ezer és ezer hormonális vérvételen, de lehet, hogy a sok orvos csak a bevett protokollokat követi és nézi, és nem vesznek észre valami nem szokványost.

2015. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!