Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jot jelent? Remenykedhetek h...

Kicspic kérdése:

Jot jelent? Remenykedhetek h ez mar baba lesz?

Figyelt kérdés
ovu utan 10 nap telt el de kicsitsem enyhultek a tuneteim.hasszurka bimbofajdalom fel orabkenti pisi..szombaton gobdoltam a tesztet mert a 9napi meg korai volt es negativ is.menso nem rendszeres..remelem babo
2015. márc. 10. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet akár az is, de lehet, hogy nem. légy türelmes és a nemvárt napján tesztelj. ha ezt én is megfogadtam volna, sok csalódástól kíméltem volna már meg magam :)
2015. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is teszteltem a pé utáni 9. napon, egyértelmű negatív volt. :-) Utólag viccesnek találom mi vett rá arra, hogy teszteljek, pontosan tudtam az eredményt. :-) Aztán persze mint aki nem tanult belőle csináltam egy másikat a 12. napon is, na az már halvány lett. De a párommal úgy nézegettük, hogy most ott van-e valami, vagy nincs. 5 percet se vártuk meg hogy amennyire tud erősödjön, amint megjelent a csík mi már nézegettük. Aztán rájöttem hogy ennek semmi értelme, vártam hogy ne jöjjön meg és azért nevettem a helyzetet hogy milyen egyszerű lett volna eleve ezzel kezdeni és nem megcsinálni már két tesztet addig...

Ha kibírod akkor várjál a 15. napig pé után. Szerintem. Persze pont én ne szólaljak meg mi? :-))) Sok sikert!

2015. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hehehe ez aranyos nos akkor nemkell mondani h mennyire lassan telik az.ido lenne mar szombat reggel😄 es neked tunetek voltak? ha igen mik? nagyon remenyledem h nalam baba van😋
2015. márc. 10. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ráadásul éjszakás műszakban dolgoztam éppen, az a 6 nap sehogy nem akart eltelni. Pont az utolsó nap után teszteltem pozitívat "reggeli" vizeletből azaz délután mikor felkeltem.

Nekem voltak görcseim vagy két napig beágyazódásnál de én amúgy is érzékeny vagyok az ilyesmire, ovut is érzem meg ha meg fog jönni akkor 4-5 nappal előtte érzem azt is. Ezen kívül semmi mást nem éreztem, február 20-ra nem vártam és olyan 25-e körül jelentkezett a mellem érzékenysége mint első tünet a kimaradt menzi után. És 16-án lett pozitív a tesztem szóval minden jóval utána jött.

2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!