Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napja késik a nem vártam....

7napja késik a nem vártam. Csináltam tesztet. Mind a 2 halvány lett de sokára jött ki azaz a Clear Blue Compakton 5 perc, de a Gabrielen pedig 25perc volt. Szerintetek van baba? Csütörtökön megyek dokihoz.

Figyelt kérdés

[link] ez a Clear Blue Compact szombaton csináltam.


[link] ez meg a Gabriel amit hétfőn csináltam ami 25perc után jött ki.

Mind a 2 teszten ugyan olyan szinű a 2. csík mint a kontroll vonal. lehetséges hogy száradási csík?


2015. márc. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Időn belül? Hirtelen nem tudom melyik mennyi időn belül kell hogy kimutassa. Amúgy egyszer csináltam túl korán tesztet, idő végére és másnap is negativ volt. Az első teszten amúgy nem tudok elképzelni száradási csikot :D
2015. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Clear Blue teszten az volt irva hogy 3 és 10 perc az értékelhető idö. A Gabrielen pedig az volt irva hogy 30 perc után nem értékelhető. annyira bizonytalan vagyok..
2015. márc. 10. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor időn belül voltak :)) nyugalom! :)
2015. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ugyanolyan színű, mint a control csík, akkor nem száradási csík. A száradási csík szürke színű. Várj még 1-2 napot és csinálj másik tesztet, annak már erősebbnek kell lennie. Egyébként nekem 2 napja késik és eddig a tesztek negatívak, sajnos... :( Szurkolok neked!
2015. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link] itt van a Clear Blue át raktam a képet negativba és ugy is látszik hogy ugyan olyan mint a kontroll vonal. Azért mutatta volna ki nehezem mert nincs eléf HCG a szervezetemben? a mell bombóm ia nagyon érzékeny is más tünetem nincs.

köszönöm remélem baba lesz , de olyan régóta várunk rá hogy nem tudom elképzelni hogy baba lenne. azóta is azzal vagyok hogy száradási csík.

2015. márc. 10. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen de a vizeletben még kevesebb van mint a veredben. Van hogy nem úgy kerül vizeletbe és azért halvanyka
2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez most biztatóbb volt :)
2015. márc. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!