Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terheseg jele lehet...

Korai terheseg jele lehet feher folyas?

Figyelt kérdés

7- en olyan eros megjon erzesem volt azt hitem h megjott de nem.Akor is volt kremes feher folyasom.

Ma megint megjon erzesem van de enyheben es megint folyassal egyutt.

Kora delutan csinaltam egy gabriel nevu tesztet es talan mintha lett volna nagyon halvany masodik csik de nem jol kiveheto volt!

Fen allhat a terheseg?


2015. márc. 10. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem nagyon megnőtt a folyásom, olvastam, hogy másoknak is.

Amúgy a halvány csík is számít! Szerintem terhes vagy. Tegyél fel képet a tesztedről!

2015. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szivesen raknak fel kepet de a telom nem jol fotoz nagyon homalyos.

Nekem az a furcsa hogy csak akor no meg a folyas mikor megjon erzesem van de miert??

Mibol gondolod hogy terhes vagyok?

2015. márc. 10. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikorra nem vártad?

AMiket leírtál arra utalnak. Bő folyás, megjön érzés és főleg a halvány csík. A halvány csík is pozit jelent, főleg ha korai a terhesség és dlutáni pisi.

2015. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En a gabriel tesztben nem bizok. Gyakran szellemcsikos. Van szine is a csiknak vagy csak szurke? Szerintem ha nem jon meg tesztelj massal. A folyasra nem tudok mit mondani. Az elso gyerekkel vizes a masodikkal feher volt.
2015. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

7- en kellet volna megjonie.

Elfelejtetem irni hogy allandoan ehes vagyok,ma egesz nap hanyingerem volt,foleg a cigitol.

Kivancsi leszek holnap regel meg fog joni?!

7- en is azt hitem de akor sem jott meg,hat ez kiderul regel.

Volt barnazasom feb.23 an.ha ez szamit vmit.

2015. márc. 10. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús vagy nagyon :)

Holnap reggel szerintem csinálj egy tesztet.

2015. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kebzeljetek lanyok nem jott meg.pedig azt hitem hogy tutira megjon regelre.majd ma kiderul.!
2015. márc. 11. 05:49
 8/8 anonim ***** válasza:
kellett volna csinálj tesztet reggel!
2015. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!