Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első ciklus alkalmával sikerül...

Első ciklus alkalmával sikerülhet?

Figyelt kérdés

Gyakori, hogy valakinek az első hónapban összejön?

Eddig óvszerrel vèdekeztünk, most keztük egy hónapja a próbálkozást és már két napja késik. Nem reménykedek nagyon, mert nem szeretnék csalódni és a családban is általában hosszas próbálkozások után sikerült.



2015. márc. 11. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességem előtt úgy indultam, hogy biztos hónapokat kell várni. Viszont szerencsénk volt (vagy jól időzítettünk), mert mindkét babánk az első hónapban megfogant.

Ha ezt leírtam itt, akkor általában lepontoztak miatta (mintha nem történhetne ilyen), én viszont nagyon örülök, hogy nem kellett sokat várnunk, és elsőre összejöttek a babák. Hihetetlen, de nem lehetetlen!


Viszont mondom, én sem úgy indultam neki,hogy ez elsőre megtörténhet, mert nem akartam nagyot csalódni. Családomban nálunk is előfordult, hogy sokat kellett a babákra várni, pl. bátyámék az első gyerekre másfél évet vártak, a másodikkal pedig csak gyógyszeres kezelés mellett tudott a sógornőm teherbe esni. Én úgy voltam, hogy lehet ez vár rám is.

De aztán szerencsére nem így lett. Úgyhogy az esély megvan, hogy a kicsi hamar megfogan! Csak legyetek együtt sokat (szerintem legalább 2 naponta) a ciklusod alatt!

2015. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első leányzó fél év próbálkozás után sikerült akkor, amikor elkezdtem tudatosan figyelni és tesztelni a peteérésem. Korábban akkor voltunk együtt amikor épp tudtunk. A másodiknál már egyből tesztekkel kezdtem és úgy voltunk együtt, sikerült is elsőre.
2015. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2014 októberben azt mondta a nődoki, hogy ne is reménykedjek nagyon, mert ezekkel a petefészkekkel, örüljek, hogy menstruálok, (többször műtöttek és darabolták őket ciszta miatt) nem valószínű, hogy spontán teherbe esek. Novemberben első próbálkozásra összejött a baba. Kisfiam 7 hónapos, megszakítással vagyunk együtt a férjemmel, mert ha összejön a kistesó nem baj, de egy kis korkülönbség még elférne. A gyógyszert viszont már nem akarnám addig újrakezdeni, óvszer pedig egyéb okokból nem működik nálunk. 4 napja késik a menstruációm, most fogok tesztelni, talán ismét szerencsénk volt.
2015. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs h mennyire gyakori. De nekünk is elsőre sikerült, pedig az én családomban is minden más nőnek minimum fél év után jött össze a baba. Miért nem tesztelsz? Én már a nemvárt első napján teszteltem anno.
2015. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az egész családban ez a téma, egy hete anyósom "megálmodta", hogy terhes vagyok, a nagy szüleim is mikor náluk voltunk kérdezték, hogy már elég idősek vagyunk, mikor lesz dédunoka? Anyukám kijelentette, hogy unokahugom most szült, de én még ne tervezzem, mert 53 évesen nem érzi még nagymamának magát. A tesztet a városban akarom venni, csak 2-3 nap míg elintézzük a kocsim papírjait, nem szeretném, ha akár mi is van mindenki ezen csámcsogna.
2015. márc. 11. 11:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj, kimaradt. 2-3-4 naponta vagyunk együtt, mert így esik jól nekünk. 6-12 hónapot számoltam, hogy összejöjjön, de ha így elsőre sikerülne nagyon örülnénk.
2015. márc. 11. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne :)
2015. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyre jobb, már a 3. napja késik :)
2015. márc. 12. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Mikor tesztelsz?
2015. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült ma megvenni a tesztet, egy úttal meg is jött :( azért köszönöm a szurkolást :)
2015. márc. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!