Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség? 25/n

Lehetséges a terhesség? 25/n

Figyelt kérdés

Szóval pajzsmirigy alulműködésem van,így rendszertelen volt a menstruációm,ezért elkezdtem szedni a fogamzásgátlót amit a nőgyógyászom írt fel.

Most sikeresen rendszeres a menzeszem,eldöntöttük,hogy belevágunk a baba projectbe,így 1 hónapja abba hagytam a fog.gátlót,rendszeresen elmegy bennem a párom.(Bocsánat de ezt nem tudom finomabban megfogalmazni.)


Nem tudom mikor van ovulációm,így nem tudunk pontosan akkor együtt lenni.Mostanában szúr a hasam alja,de sajnos nem tudom hogy ha netán sikerült volna,akkor mikor lehetett.

Szerintetek lehetséges hogy teherbe essek vagy még nem.

Tesztet még nem csináltam,nem tudom mikor kéne vagy mikor lehetne.



2015. márc. 12. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

1. A pajzsmirigy alulműködést kezelni kellene. Ez megtörtént?

2. A fogamzásgátló nem a saját ciklusod rendszerezi, hanem egy műciklust csinál. Ha előtte gondolok voltak a ciklusoddal, nem szabad azt várni, hogy majd tabi után jobb lesz, mert nem lesz az.

2015. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen megtörtént a kezelés,kaptam rá gyógyszert is,a műciklust én is tudom.

De normálisan megjött,mindegy nem is ez a fontos most,hanem terhes lehetek vagy nem ettől?

Tudom nem itt kéne feltennem a kérdést hanem egy orvosnak,de azért köszönöm a válaszodat.

2015. márc. 12. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elment bennex a párod, akkor lehetsz terhes. Várd meg, amìg nem jön meg, utána tesztelj!
2015. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja ès vehetsz ovu tesztet is, azzal tudod követni, mikor van peteèrèsed..
2015. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,igen azt minden képpen kivárom.

És az ovu teszt megbízható?

Honnan fogom tudni hogy ovum van?Én még soha nem vettem ovu tesztet.

2015. márc. 12. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Leìrásában megtalálod majd!
2015. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az ovulációs teszt éppen arra való, hogy megtudd, mikor van ovulációd. Van mellette használati utasítás (meg a neten is találsz róla információt).

A hőmérőzésnek is utánanézhetnél, személyes véleményem szerint az hasznosabb és olcsóbb is.

2015. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A pénz ilyenre nem számít,legalább is megéri.

Csak nem tudtam hogy mit kell és hogyan,de akkor minden levan írva,köszönöm.És ezt hányszor kell?Naponta?

2015. márc. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!