Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Járt más is...

Sz.nikol kérdése:

Terhes lennék? Járt más is úgy, hogy évekig sikeresen védekeztek megszakításosan, majd bumm baba lett? Vagy előfordulhat, hogy a szervezetem viccelődik velem?

Figyelt kérdés
8 hónapja született a kisfiam császármetszéssel. Párommal előtte 8 évig megszakításosan védekezünk. Mikor babát szerettünk volna, elsőre sikerült. Most is így védekezünk. A ciklusaim hossza most 26 és 28 nap között változik.Ebben a hónapban a 24. naptól furán derékfájás jelentkezett, kis hasszurka, valamint mérhetetlen szomjúság állandóan, ezzel persze társult a gyakori vizelés. ( kisfiammal ilyen terhes tüneteim voltak ) Most vagyok a ciklus 26. napján és ezek a tünetek még tartanak. Kíváncsiságból megnéztem a hőmet és 37,3-37,4 között van állandóan. Csak amikor a kisfiammal terhes lettem akkor volt ilyen magas. Egyébként max 37,1 szokott lenni a ciklus második felében.

#terhesség #megszakításos módszer #véletlen teherbe esés
2015. márc. 16. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
csinálj tesztet és kiderül
2015. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztek, így lehetsz terhes, csinálj tesztet pár nap múlva!
2015. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fogok holnap reggel.
2015. márc. 16. 11:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, mi is igy jartunk, a lanyom mar 10 eves :)


A megszakitasos nem tul megbizhato modszer, csak az hasznalja akinek nem problema ha megiscsak becsuszik a baba.

2015. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan jártak ám pont így...
2015. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy minek örülnél? Pozitív vagy negatív tesztnek?
2015. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

gondolom 8 honapos gyerek mellett nem biztos hogy egy masodiknak orulne..


De fel a fejjel, legalabb nem lesz nagy korkulonbseg.

2015. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés.
2015. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Természetesen, ha pozitív lesz a tesztem, örülünk neki nagyon. Bár az öröm mellé társulna félelem is. Tekintve, hogy a legközelebbi rokon, aki esetleg be tudna az elején segíteni 200 km-re lakik tőlünk. Én csak abban az esetben helyeslem az abortuszt, ha pl. beteg a baba. Egyébként ha a sors így akarja, akkor legyen.
2015. márc. 16. 12:03
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én így jártam, 6 hónapos volt a fiam, mikor a 2. gyerkőccel terhes lettem. Bár, mi volt, hogy nem is védekeztünk, de akartuk is, hogy kicsi korkülönbség legyen. Most már 5 és 4 évesek.
2015. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!