Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásos vérzés milyen?...

A beágyazódásos vérzés milyen? Ez az lenne, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Ciklusaim sosem voltak rendszeresek, korábban 24-től 40-ig terjedt. Most a 2. babánkat tervezzük és először csak a decemberi menstruációt jegyeztem fel, szóval nem sok adatom van, de minden hónapban 24-29 közé esik. December óta volt egy 32 és egy 29 napos ciklusom. Most vagyok a ciklus 21. napján és reggel volt egy kis barnázás, és enyhén mindjárt megjön érzésem van. Közeleg a menstruáció vagy előfordulhat, hogy beágyazódástól van? Együtt voltunk a ciklus 9. , 12.1 14. napján stb. Általában menzesz előtt pár nappal együttlétkor már szoktam vérezgetni, de csak akkor.Napközben nem. Köszi a válaszokat.

2015. márc. 17. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szurkolok, hogy az legyen, szerintem simán lehet beágyazódási vérzés, ha ilyet korábban nem tapasztaltál!


Nekem 28 napos ciklusaim vannak, 6 nappal előtte délután a WC papír enyhén rózsaszínes volt. Az enyhe pecsételés másnap is tartott, harmadnap már csak nagyon halvány, barnás elszíneződés volt a tisztasági betéten, szinte alig látszott, hogy nem fehér a tiszt. betét.

2015. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megint első: azért még várjál pár napot. Bocs, most fogtam fel, hogy 24 naposak is lehetnek a ciklusaid, és menzesz előtt szoktál barnázni. Attól függetlenül tényleg szurkolok:) Pár nap múlva kiderül!
2015. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!