Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rohanjak orvoshoz vagy néha...

Rohanjak orvoshoz vagy néha belefér az ilyen? Valakinek volt hasonló? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Február 25.-én jött meg, 31 naposak a ciklusaim. Március 11.-én elkezdtem maszatolni (ciklus 15.-ik napján), először világosbarna folyásom volt, majd sötét barna, tegnap már enyhe, de sötét vörös, vagy inkább barna vérzés szerű, este óta meg egy-egy barnás maszat. Szóval egy hete tart ez az állapot, de csak 28.-án kellene/kellett volna megjönnie. Nekem soha nem volt közti vérzésem, mensi előtt nem pecsételek, szóval semmi ilyen nem volt még.

Szerintetek ez most mi lehet? Nektek volt már ilyen?

Másfél éve várjuk a babánkat, de eddig nem estem teherbe. Voltam pár hónapja hormon vizsgálaton és mindent rendben találtak.

Köszönöm!


2015. márc. 18. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha babat szeretnetek menj dokihoz, mert sok minden oka lehet, tobbek kozt cisztam nekem az boritotta fel a ciklusomat. De nalad ne az legyen!
2015. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ciszta? Neked akkor fájt valamid? Mert nekem semmi fájdalmam nincs.
2015. márc. 18. 07:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a hónapban volt egy napos köztes vérzésem,és nekem is vannak cisztáim sajnos,de azok rendesen okoznak fájdalmakat.Nálam legalábbis.
2015. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is fájt a ciszta. Petefészkeim leginkább, combhajlatba is sugárzott. Lehet tünetmentes is azonban.
2015. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia kerdezö! Szedsz vagy iszol valamit? Nekem elözö honapban ovu utani 2. naptol 11 napig volt barnazas, neha rozsaszin, neha vörös, sötet vörös, de minden napra jutott valami, majd 11 nap utan rendesen megjött. En mehpempöt ettem, Duphastont es elevitet szedtem. A Duphastont pont barnazasra kaptam. Jövö heten megyek dokihoz, mert csak akkorra kaptam idöpontot, majd elmondom neki, hogy mi volt, es leirom, ha gondolod, hogy mit mondott erre. Nekem eddig is volt mensi elött par nappal barnazas, de sose ilyen sokaig. Meg is ijedtem...
2015. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huhh szegény! Én nem szedtem és nem ittam semmit a szokásos vitaminokon kívül.
2015. márc. 18. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
A barnazas utalhat progeszteronhianyra, de ezt egy orvos tudja megallapitani. Szerintem menj el vele orvoshoz mindenkeppen!!! Latom, hogy voltal mar, de eppen valtozhatott is, vagy ha minden rendben, akkor legalabb megnyugtat az orvos, hogy minden rendben.. De szerintem ez az egy hetes barnazas akkor se normalis. :) A legjobbakat kivanom ennek ellenere :)
2015. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Két hét múlva tudok orvoshoz menni, így kaptam időpontot. Remélem sikerül kideríteni mi lehet a gond.
2015. márc. 18. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
En jövö szerdan megyek, megirom szivesen, hogy mit allapitott meg nalam a doki. Persze nem biztos, hogy neked is amiatt lesz, de majd kiderül. Remelem semmi rossz :)
2015. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írd meg, kíváncsi vagyok!
2015. márc. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!