Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap múlva nem várom. Szokáso...

2 nap múlva nem várom. Szokásos mensi előtti tüneteimet nem érzem, rendszeres (percre pontos) 26 napos ciklusaim vannak. Többi lennt?

Figyelt kérdés
Reggel nem bírtam felkelni úgy szédültem. Ez lehet biztató jel? Valakinek hasonló? Ovum 7-én volt. Tesztelhetek már? Ilyenkor kimutatja már vagy várjam meg mindképpen ezt a két napot?

2015. márc. 19. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha 2 nap múlva nem várod már vmit csak mutat.Ha halványan is,de csak mutatna :) Tesztelj reggel!Én 26-ra nem várom :)
2015. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
még annyi van hogy folyamatosan édességet ennék. (eszek is :P) Lekvár kiskanállal, csoki minden mennyiségben. Elég fura mert nem vagyok kimondottan édes szájú. Amit reggel megkívánok, mire megfőzöm ebédre akkor már nem bírok enni belőle... apróságok de talán bíztató jel :)
2015. márc. 19. 12:15
 3/25 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez van, rengeteget szédülök, szintén szombatra nem várom és 9-én volt ovum. Nekem 30 naposak a ciklusaim és ma reggel egy közepesen erős pozitívat teszteltem. A HCG ugye nem egyformán termelődik mindenkinél de lehet látni fogsz már valamit ha csinálsz egy tesztet.Drukkolok Neked is :-)
2015. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ez a reggeli szédülés viszont nagyon rossz volt. Felálltam és forgott a világ. 2 órán keresztül ki sem másztam az ágyból mert kóválygott a fejem
2015. márc. 19. 12:16
 5/25 A kérdező kommentje:
Jaj dejó utolsó :) gratulálok :D Nagyon boldog babavárást kívánok :)
2015. márc. 19. 12:17
 6/25 A kérdező kommentje:
első neked pedig drukkolok! :)
2015. márc. 19. 12:17
 7/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, köszönöm szépen :-) Majd írd meg, hogy mi lett ha teszteltél. Amúgy most olvasom, hogy nagyon kívánod az édeset. Én meg a csípőset de nagyon pedig soha nem eszek csípős kajákat mert nem esnek jól :-) Elsőnek is megy a drukk :-)
2015. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet más lesz a baj... az előbb egy fél percre valahogyan nem ismertem fel a szavakat amik le vannak írva. Édesanyám fiatalon agyvérzést kapott eléggé megijedtem inkább elmegyek orvoshoz...de remélem nem ilyesmiről van szó
2015. márc. 19. 13:05
 9/25 anonim ***** válasza:
írd majd meg mit mond az orvos, drukkolok, hogy baba legyen!
2015. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Doki csak holnap fog rendelni... Akkor már egyúttal veszek egy tesztet is :) mindenképpen megírom :)
2015. márc. 19. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!