Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek légyszives az ovu...

Megnéznétek légyszives az ovu tesztjeimet?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek volt peteérésem? Ciklus 11. napjától teszteltem.

Köszi a válaszokat!:)


2015. márc. 20. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt. Vagyis innen egyik sem tűnik pozitívnak.
2015. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon úgy tűnik...:( A tesztek alapján már ne is nagyon reménykedjek, hogy lesz, ugye? Meg hogy esetleg sikerült a babó... :/
2015. márc. 20. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt még ovud.Lehet,hogy most ovu nélküli ciklusod lesz.A kövi hónapban kezd el hőmérőzni és akkor tudod,hogy biztosan van ovud :)
2015. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat.... hömersekletet kellene merned reggel ebredeskor, es abbol kiderülne. Ezek vateras tesztek ugye? Ebben a honapban csinaltam egy összehasonlitast. Egy dragabb teszt pozi volt, mig a vateras halvany, tehat nega. Megkeresem a kepet, es feltöltöm. Nekem högörbe igazolta az ovulaciot, tehat volt ovum, a vateras teszt megse mutatta.
2015. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a tesztek. Mind a kettö ugyanabbol a pisiböl keszült, es mind a kettö 25-ös. Masnap a draga teszt mar halvany volt, tehat ez volt a pozitiv, ez biztos, a hö is igazolta.


Remelem segitettem. :) Drukkolok!!!!

2015. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elöfordulhat, hogy kesöbb lesz peteeresed. Hany naposak a ciklusaid? Van, akinek a 20. 30. napon van csak peteeres. Ritka, de elöfordul.
2015. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Netről van rendelve a teszt, pontosan nem tudom honnan, mert ajándékba kaptam barátnőmtől. A ciklusaim általában 30 naposak, 28-32 nap között szokott lenni. Köszönöm a képet, hát ebben a formában nem tudom mennyire megbízható akkor ez a teszt... Mert a tesztjeim közül talán a 14. napi a legerősebb, ahogy én latome. Persze az is lehet, hogy nem is volt pé-m.
2015. márc. 20. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsö honapban,amikor ezeket a teszteket hasznaltam, akkor szep pozitiv lett, csak a mostani ciklusban volt ilyen gyenge a netes teszt. Ha van meg teszted, akkor csinald tovabb a tesztelest, es tenyleg ajanlom a hömerözest, mert az igazolhaja, hogy volt-e ovud, vagy nem. En a Babatervezök Otthona cimü oldalon talaltam egy csomo infot a hömerözessel, högörbevel kapcsolatban. Sok sikert!!!!!!
2015. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
*látom :) bocsi, telóról írok.
2015. márc. 20. 20:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! :) Még abban bízok, hogy késői pé-m lesz megint (múlt hónapban is 21. ciklus napon volt), mert még a mellem nem kezdett el fájni, és pé után mindig fáj.
2015. márc. 21. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!