Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken nem kellene megjönnie...

Pénteken nem kellene megjönnie. Ma reggel iszonyatos derékfájásra ébredtem, és nem akar elmúlni. Ez még lehet baba, vagy már biztos mensi?

Figyelt kérdés
A hasam úgy fáj, mintha megjött volna. Nem görcsöl, de nagyon feszít. Azt hittem, megjött. Szurkál középen, minden lépés rosszul esik. A mellem feszül, de az mensi előtt normális, viszont a bimbóm nem fáj, mint azt sokan írták már. kb. egy hétig fura, keserű íz volt a számban, de az mintha már elmúlt volna. Viszont a reggeli kávém savanyú ízű. Még mielőtt valaki azt mondaná bebeszélem, ezt a derékfájást nehéz beképzelni. :) Köszönök minden választ.
2008. aug. 26. 07:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy folyásom egyáltalán nincs. Akkor ez tuti mensi, hisz mindenki azt írja, hogy sűrű, krémes folyása van terhesen. :(
2008. aug. 26. 07:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség jele, a derékfájás, és a mindjárt megjön érzés.Várj péntekig, ha nem jön meg addig, csinálj egy tesztet, elvileg már a kimaradt mensi első napján kimutatja ha terhes vagy.
2008. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közönöm a válasz, mindenképp megvárom a pénteket!
2008. aug. 26. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem semmi tünetem sem volt, még folyásom sem. Szombaton nagyon pozitívat teszteltem:) Jövő héten megyek dokihoz. Én Clearblue-val teszteltem, rá van írva, hogy a mensi előtt 4 nappal reggeli vizeletből kimutatja. Szorítok! Majd írd meg mi volt!
2008. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babódhoz!!!! :)

Holnap veszek egy clearblue-t, és holnap után reggel megcsinálom a tesztet. Remélem addigra pozitív lesz! Ha nem, akkor még egy hónap. :)

2008. aug. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!