Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem.30-31 naposak a...

Nem értem.30-31 naposak a ciklusaim. Mi ez az összevisszaság, most terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 21. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy simán csak előbb jön meg (a leesés alapján ezt tippelném) vagy ágyazódsz, olyankor is lehet kisebb leesés. De mindenképpen jobb lenne, ha azonos időpontban mérnéd, mert így nem lehet egymáshoz viszonyítani az értékeket.
2015. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy időben méred ...egész ciklusban mérd mert ebből így aztán nem lehet semmit leszűrni
2015. márc. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ugyanakkor kelek azért mérek más időpontokba. De mára ömlik belőlem, sajna megjött :(
2015. márc. 22. 07:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a hőmérőzést, így soha nem fog értékelhető adatot adni, mert feltétel, hogy mindig ugyanakkor mérd.


Vizsgáld inkább a nyákot (nem a méhszájnál, hanem a hüvelybemenetnél), abból is lehet következtetni, vagy használj lh-tesztet!

2015. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


mostmár nagyjábol ugyanakkor kelek, de megy le a hőm, miért? vagy ez normális?

2015. márc. 26. 06:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán mert menstruálsz????????


Olvass már utána, hogy egyáltalán mit kell figyelni, hogy kell figyelni, és hogy hogy és miként kellene változnia a ciklus folyamán a hőnek!

2015. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!