Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruációnál...

Rendszertelen menstruációnál körülbelül mikorra esik a peteérés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van már egy 15 hónapos kislányom, aki nagyon nehezen akart összejönni a rendszertelen menstruációm miatt.

most szeretnénk már neki egy kistesót, de megint rendszertelen a mensim. Januárban volt meg a mensim, meg most a múlt héten. Kedden jött meg és szombatig tartott.

párommal eldöntöttük hogy mostmár próbálkozunk a kistesóval. Olyan kérdésem lenne, hogy így hogy rendszertelen a mensim így hogyan tudom megállapítani mikor van peteérésem. Azt olvastam hogy körülbelül a 14.napon. aki esetleg esett már így teherbe hogy peteérést figyelt azt kérem segítsen. A kislányom váratlanul fogant, mikor már úgy mond lemondtunk róla. 25/L



2015. márc. 23. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ovutesztet vegyél.
2015. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vegyél ovutesztet és az jjól betudja lőni,hogy mikor van ovud.De ha nem akarsz tesztelni akkor meg 2 naponta legyetek együtt és akkor biztos elcsípitek az ovut :)
2015. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) az ovuteszt az egyszer használatos dolog?
2015. márc. 23. 10:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet hőmérőzni is.
2015. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad. Rakják rendbe a hormonjaid és után összefog jönni.
2015. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen az ovu teszt olyan kb. mint egy terhességi teszt. Csak a szervezeted LH szintjét méri. Az LH szint délután 4-10 között általában a legmagasabb így ekkor kell tesztelni nem reggeli vizeletből. LH csúcstól 12-24 órán belül bekövetkezik az ovuláció. Különböző weboldalakról elég jó áron lehet hozzájutni ha nagyobb tételben (pl 40-50 db) rendelsz. Mivel rendszertelen a mensid kell is a nagy tétel.

Én innen a fastest.hu -ról rendeltem kombinálva terhes teszttel de elég sok jó oldal van.

2015. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerübb, ha két-három naponta védekezés nélkül vagytok együtt, akkor egész biztos beleesik a peteérés is.
2015. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Azt olvastam hogy körülbelül a 14.napon."


Ez csak és kizárólag a 28 napos tankkönyvi ciklusra igaz.


Minden más ciklusra: ciklushossz mínusz ~14 nap.

Pl.: 32 naposnál 32-14=18. nap környéke.

2015. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor kitudom számolni, a ciklus.hu-n regisztrálva vannak a menstruációim így kitudom akkor abból számolni hogy kb mikor van peteérésem. kivizsgáltattam magam és nem találtak semmit. voltam vérvételtől kezdve ultrahang minden ilyesmi. ezt örököltem anyukámtól.
2015. márc. 23. 13:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Ovu tesztet ajánlom neked, a hőmérőzés csalna az "ébresztőóráddal". Rendszertelennel nem könnyű kiszámolni de ha tudtok nagyjából 2-3 Naponta együtt lenni pároddal akkor beleesik a peteérés is.
2015. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!