Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell orvoshoz mennem? Halvány...

Kell orvoshoz mennem? Halvány pozi tesztek 4 napos késéssel ma vérzés.

Figyelt kérdés
Korai vetélésnek gondolom. De nem tudom ezzel kell már orvoshoz menni, vagy kiürül magától? Nem olyan erős görcsök mint mensikor szoktak, élénkpiros vér, kevesebb mint szokott, máskor óránként cserélgetem a super tampont. most betétet raktam be éppen véres reggel 6 óta, ha pisilek jobban jön. Bocsánat a megfogalmazásért. Mikor érdemes orvoshoz menni? Lehet ebből bajom?

2015. márc. 24. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, irány a doki.
2015. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minél élőbb, most!
2015. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most menj el dokihoz. Amugy nem feltetlenul veteles mas is lehet. Pontosat csak a doki tud mondani.
2015. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pozitív volt a teszted?
2015. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen teljesen biztos
2015. márc. 24. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
majdnem teljesen ugyanez történik velem is, annyi különbséggel, hogy nekem csak 1 napig volt rendesen, de a megszokotthoz képest gyengébben meg, majd a mai teszt még mindig nem erősödött, viszont halvány pozitív továbbra is. Én még várok a dokival. Nekem 6 nap késés után lett halvány pozi és másnap megjött (alig-alig)
2015. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is igy jartam. Azonnal orvoshoz mentem, de nem volt mit tenni, de nekem nagy mennyisegu verzes volt, es kitisztult magatol. Ra 1 honapra ismet terhes lettem, pozi teszt a nemvart napjan, ra 4 napra ismet barnazas, rohantam dokihoz aki utrot irt fel, azota 13 hetes vagyok :)))

Szoval nyomas a doki, mert kis verzesnel, meg siman megmaradhat.

2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Voltál az orvosnál?

2015. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
voltam de ebből már nem lesz semmi... ma éjszaka elöntött nagyon durván a vér... mint egy patak. Vagy inkább vízesés? :S
2015. márc. 25. 08:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon sajnállak!

De fel a fejjel jön a következő hónap!

2015. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!