Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a timimamikról?

Mi a véleményetek a timimamikról?

Figyelt kérdés
Mikor a gyermek nem betervezett, mégsem veteti el.

2015. márc. 24. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy gyerek, akit az én adómból fognak eltartani :(
2015. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a szüleikről van meg a véleményem, akik elfelejtették őket felvilágosítani.
2015. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
A falra mászom tőlük, a hűdenagy egójuktól, a fenenagy öntudatuktól, ők mindig a legokosabbak ahelyett, hogy tanulnának, és egzisztenciát teremtenének maguknak és a majdani családjuknak.
2015. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy Timi ismerősöm van, állandóan kirakatba rakja a gyerekét, minden "szépségversenyre" benevezi, pedig elég csúnya kisgyerek szegény.


Ha tizenéves anyukákra gondolsz, nos ha elég érettnek érezte magát a szexhez, akkor legyen elég érett a következmények vállalásához is, és ne másokat okoljon később a döntéseiért (akárhogy is dönt)

2015. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így jártak. Nem az én problémám. Csak nagyon remélem, hogy a gyerekkel is foglalkoznak, nem csak a bulik,haverok, barátnők. Korán fel kell nőniük, tanuljanak és dolgozzanak is iskola mellett, ne mindent a szüleiktől várjanak el, ha már nem tudtak rendesen védekezni.
2015. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
nekem egy ilyen ismerősöm van, szebben neveli a gyerekét mint sokan akik 20on évesen szültek. Mikor a kicsi két éves lett bölcsibe adta ő leérettségizett és jövőre fog diplomázni. A pici apjával összeházasodtak.
2015. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyenről hallok, akkor csak remélni tudom, hogy nem hagyja abba végleg az iskolát, és nem a nagyszülőkön élősködve, az ő nyakukba varrva akarja "nevelni" a gyerekét, és bulizni éjjel - nappal, 0 felelősségvállalással, 8 általánossal a háta mögött, ami egyben a karrierje/tanulmányai csúcsa is. Remélem ilyenkor, hogy ha megtartják (jóindulatúan feltételezve, hogy az apuka is a lánnyal marad és vállalja a gyereket), mérlegelve, felelősségteljesen döntenek, és igyekeznek a maximumot kihozni a lehetőségekből, tanulnak, dolgoznak és felnőnek a feladathoz. Aki ennek az ellentettje, azt elítélem, főleg ha megtehette volna, hogy másképp döntsön.
2015. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Előbb a szülőknél laktak, majd önállóan nevelték a gyermeket. Miután visszament dolgozni,befejezte az iskolát. Bár aztán szétmentek a párjával, mindig rendesen éltek, szeretetben nevelték a gyereket. Új párja is elfogadta.

Most volt 42 éves, és egy értelmes, helyes felnőtt huszonéves fia van! :)

A szüleik segítségén kívül soha nem éltek senki más pénzén. Tudom, lehet az ilyen sztori a kevesebb, de szerencsére ilyen is van.

2015. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!