Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Értelmeznétek, hogy mit...

Értelmeznétek, hogy mit jelentenek ezek? Kp. tág vag. , sima cervix, rendes nagy ut. , szabad körny. , tkp:neg. Endometria: 8mm. Mindez a ciklusom 25. napján. Ebből már nem lesz baba ugye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vsz, mert az endometriumnak vastagabbnak kéne lennie.
2010. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

annyit értek hogy a méhnyálkahártya:8mm.terhességnél is szokták azt irni hogy rendes nagy uterus.

de nem mondtak semmit?

2010. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy 8 mm-es endometrium is elég a beágyazódáshoz. És nekem ha sikerült akkor, még csak most ágyazódott be. De ezek szerint sikertelen volt.?
2010. febr. 17. 16:51
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem mondtak semmit, rutin vizsgálatra mentem, de ember számba se vettek, nem hogy még mondtak is volna valamit.

Köszi a válaszokat.

2010. febr. 17. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, igaz. 8 mm is elég lehet, de 10 fölött szokták mondani, hogy jó. Nem 100%, h nem vagy terhes, csak 99.
2010. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap, holnapután kellene megjönnie, ezeket a leleteket még 5 napja kaptam, csak hát nem tudom, hogy teszteljek-e. Szerintetek felesleges??? Persze úgy értem, hogy holnap reggel, ha nem jön meg.
2010. febr. 17. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Az amit leírtak neked, az egy általános sablon szöveg amit normál esetben szoktak lediktálni az orvosok, ha valakinek teljesen rendben látják a nőgyógyászati vizsgálatát.

De ha csak holnap kell megjönni, akkor 5 napja az orvos nem láthatta, sőt ha még 1 hét múlva mész, és esetleg a teszted pozitív lesz, még akkor sem biztos, hogy a vizygálat bármit kimutatna. Várd meg, ha késik, csinálj tesztet, és ha nincs panaszod, 1 hét múlva jelentkezz.. Szorítok neked, remélem, hogy összejön a pici baba!

2010. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kp. tág vagina-Közepesen tág vagina.

Sima cervix-méhszáj normális felszínű nincsenek raja seb vagy ilyesmi.A méh normális nagyságú.A méhnyálkahártya 8mm.Ami sajna elég kicsi,nem hiszem,hogyitt baba lenne sajnálom.

2010. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem tudjátok esetleg, hogy beágyazódás után mikor, és mennyivel vastagszik meg a nyálkahártya?

2010. febr. 18. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
méhnyálka vékony, mert 7mm es től jó a 14. napon utánna vastagodni kell még főleg ha baba is van. nekem most 10mm es a 14. napon.
2010. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!