Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhen kívüli terhességet...

A méhen kívüli terhességet minden esetben kimutatja a hcg teszt?

Figyelt kérdés
menstruációm szokatlanul erős volt, azóta folyamatosan egyre erősödő szúrást érzek a bal petefészkem környékén. A nőgyógyászom csak ünnepek után fogad, háziorvosnál voltam megnyomkodott azt mondta szerinte a petefészkemnél nincs valami rendben. És ha hányok menjek a sürgősségire. Csak ünnepek után tudnak kivizsgálni. Csináltam terhességi tesztet, negatív lett. Ciszta lenne?

2015. ápr. 2. 14:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem, hogy szokatlanul erős, sűrű, bocsánat a kifejezésért takonyszerű folyásom van, szagtalan, fehér
2015. ápr. 2. 14:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a méhenkívüli terhességnél halvány pozitív a teszt.
2015. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha méhen kívüli terhesség lenne ugyanúgy lenne hcg a vizeletben mint normál terhességnél szóval igen, pozitív lenne a terhességi teszt.

Nem tudom mi ez de tényleg menj vele dokihoz főleg hogy a háziorvosod is ezt tanácsolta.

2015. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt mondta rosszkor jöttem, mert ünnepek utánig már sehol nem fognak ellátni. Napról napra egyre jobban érzem. Ilyen tompa nyomás, ha sétálok vagy fekszem akkor tűszúrás szerű fájdalom. 5. hónapja nem szedem a fogamzásgátlót, az eddig rendszeres ciklusom most tolódott is.
2015. ápr. 2. 14:32
 6/11 A kérdező kommentje:
én bolond... mikor megcsináltam a tesztet vártam 3 percet nem volt rajta két csík a kukába dobtam elmentem csavarogni most kikukáztam.. és ott van a két csík. Száradási? megnéznétek? felrakok egy képet
2015. ápr. 2. 14:45
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] hát nem tudom képen én semmit sem látok csak élőben
2015. ápr. 2. 14:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnám eldönteni hirtelen.. Nagyon halvány és abban sem vagyok biztos hogy látom, színét sem látom így akár száradási is lehet. De ha erős menzeszed volt akkor nem hiszem hogy terhes lennél és ettől jóval feltűnőbbnek kellene lennie amúgy is.
2015. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel volt menstruációd is,szerintem nem vagy terhes, már erősebbnek kéne lennie a tesztnek.
2015. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel csinálj másikat!
2015. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!