Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon-nagyon halvány tesztcsí...

Nagyon-nagyon halvány tesztcsík jelezhet-e pozitív tesztet?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem, nagyon-nagyon halvány rózsaszín "maszat" látható a tesztcsík helyén, íme:


[link]


Mit gondoltok?



2015. ápr. 2. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintebb vastagabb a csík mint kellene. Nem ázott el a teszt?
2015. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem pozitívnak tűnik, de persze az a biztos ha csinálsz még egyet.
2015. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom sem azt hogy nega, sem azt h pozi. Ezt nevezik értékelhetetlen tesztnek. Csinálj egy újat HOLNAP REGGEL! Sok sikert!
2015. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a fiamnál.
2015. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ez a fajta eredmény az amiból bármi lehet. Ha a csík vastagabb mint a kontroll csík. Ebből nincs mindenkinek baba, én egyelőre nem adnék rá, ismételj majd tesztet. Ha reggel csináltad akkor ne kapkodd el a tesztelést, várj legalább 2-3 napot. Ha nem első vizelet volt akkor lehet holnap is reggeli elsővel.
2015. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, magam is így gondolom..

Sajnos kevés volt a fény mikor készítettem, a teszten talán icipicit erőteljesebben látszódik a rózsaszín.


Mindenképpen csinálok holnap reggel is egyet, meglátjuk. Nagyon vágyunk a Picire, de elengedtem a görcsös ragaszkodást. Semmi sem véletlen, mindent meg kell élnem úgy ahogy jön. És úgyis ő választ, szóval tiszteletben tartom ;)


# 4/5 ez nagyon bíztatóan hangzik, köszönöm, hogy megosztottad :)

2015. ápr. 2. 15:47
 7/9 anonim válasza:

Szia!mi újság?

Nekem is ilyen volt eleinte.

Mikor kéne megjonnie?

2015. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az érdeklődést, jól esik! :)

Teszteltem azóta, 2 is negatív lett..

Az az igazság, hogy nekem nagyon összetett a helyzetem, mert egy keményebb életmódváltás következményeként par hónapja kimaradt a menstruációm..

Azóta változtattam, most Avivázom, rengeteget foglalkozom magammal mind testi mind lelki szinten..igyekszem minél hamarabb rendet teremteni magamban :)

A tesztre visszatérve, nem tudom mi lehetett az a második csíkocska..gondolom az azért kizárt, hogy egy ilyen után 2 negativ teszt ellenére legyen esély arra, hogy az pozitív volt..

2015. ápr. 7. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
nekemis volt ilyen de sajnos baba nem volt :(
2015. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!