Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján / 1-2 nappal...

Nem várt napján / 1-2 nappal előtte negatív Early predictor teszt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
29-31 naposak a ciklusaim,ma vagyok 29 napnál de a teszt negatív lett...innentől kezdve áltatom magam, kár azt hinni, hogy sikerült? kb. 13 dpo-nál járok, hőemelkedés, hasi és mell szurkálás, fáradékonyság...
2015. ápr. 3. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

hasonló cipőben.... bár még nem teszteltem.... de a 26-30-napos(átlag 28) ciklus 29 napján vagyok....

tünet semmi :O

én idáig úgy jártam, hogy hiába késett, a teszt negatív volt, majd pár órára rá megjött :(

szóval bocsi ha nem tudtam érdemben válaszolni neked!

de azért drukkolok, hogy legyen baba.

A véleményem azért az, hogy amíg nem jön meg, van remény. És próbáld meg a tesztet pár nap múlva!

2015. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom hogy az a teszt elég gyenge. Vegyél inkább x-epilt és tesztelj holnap reggel. Ha még mindig negativ akkor várj vagy 2-3 napot.

Predictor early közel sem éri meg az árát.

2015. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 1-es : drukkolok!

2-es: a gyógyszerész adta de itthon láttam, hogy nem írnak túl jókat...ma veszek másfajtát és megvárom a vasárnap reggelt, ha semmi és a hőm sem esik, tesztelek! (Érdekes módon emelkedik egyébként, nap közben is hőemelkedésem van, pedig nem vagyok beteg és nem szokott lenni...)

2015. ápr. 3. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Predictor early már 4 nappal a nem várt előtt kimutatja, nálam így is volt. A drágák meg még 2 nappal később se. Szóval nagyon jó kis teszt az, legalább is nekem bejött.

24 hkm

2015. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam a negativ predictor early utan másnap lett egy pozi tesztem (clearblue, ráadásul nem a digitális) ami ráadásul 25-ös. És az pozi volt míg a predictor early negativ. Egy ár kategória a kettő.
2015. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok. Mi újság Veled? nálam piros nap jött :( remélem te szerencsésebb lettél!
2015. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 nap múlva megjött :) Ez egy nagyon furcsa hónap volt, nekem az első próbálkozós és már most megtanultam, hogy a jeleknek hinni nem szabad :) Sok sikert, mielőbbi babásodást kívánok!
2015. ápr. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!