Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, egyáltalán...

Lillus0501 kérdése:

Mikor teszteljek, egyáltalán érdemes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Évek óta fogamzásgátlót szedek - rendszeresen, nem hagytam ki - viszont az utóbbi időben a barátommal egyre gyakrabban került fel a baba-projekt és úgy döntöttünk elhagyom a tablettát. Az utolsó tabletta bevételét követően 2-3 nappal később együtt voltunk. elméletileg meg kellene jönnie/meg kellett volna jönnie- mivel bármikor ha tabletta abbahagyás volt korábban 2-3napra rá megjött - , de nem jött meg a köztes vérzés, nem tudom mikor kellene, vagy egyáltalán érdemes-e tesztelni? Barátnőm szerint biztosan nem vagyok terhes, de nem tudom mitől ennyire biztos?! Valaki volt hasonló helyzetben?

2015. ápr. 4. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Placebos vagy olyan amit alapból ki kell hagyni? Majdnem mindegy végülis, ha végig szedted a hónapot és az együttlét időpontjában ha nem kellett aktiv tablettát bevenned akkor véd a fogamzásgátló. Ha mondjuk már el kellett volna kezdeni a következő levelet de te ugye nem tetted akkor elméletben van esély terhességére. A tesztet az együttlét után 14 nappal érdemes megcsinálni.
2015. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Meg ez még nem is menstruáció, csak megvonásos vérzés.
2015. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!