Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor reped meg a...

Most akkor mikor reped meg a tüszőm?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy január 21-én volt az utolsó menstruációm. Elmentem orovoshoz, de nem vagyok terhes. 5 éve várjuk a babát, volt két nagyon korai vetélésem tavaly. Most a doki, ezt látta az ultrahangon: 6,4mm-es nyálkahártya. Jobb ovariumban több folliculus /PCO?/

Bal ovariumban 1-2 folliculus a legnagyobb 9mm-es.

Kaptam clostilbegytet szednem kellett 5 napig 2x1-et. Illetve rá két napra choragon tüszőrepesztő injekciót kellett beadnom, aztán két naponta újra szuri. Összesen 3db. Még van egy injekcióm amit holnap kell adni. Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek megrepedhetett a 9mm-es tüszőm a closti alatt? Vagy mennyi esély van rá,hogy lett érett tüszőm ami meg is reped az injekciótól? Az orvos nem hívott ultharang követésre. Majd ebben a hónapba 21-én kell vissza mennem, és meglátjuk mi lesz.



2015. ápr. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sürgősen válts orvost!Felelőtlen amit tett.

Először is meg kellett volna Norcoluttal hozatni a mensidet majd hormonsort nézni,hogy miért nem menstruálsz és akkor gyógyszeres kezelés.Nem a hasára ütve egyből Clostyt meg Choragon injekciót adni sőt néznie kellett volna ultrahanggal.Ha tényleg PCO-s vagy mondjuk akkor nagy galibát csinált a dokit.

Tényleg válts orvost!

2015. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig mèg bíztam benne, mert nagyon jó orvosnak tartom, de ezt èn sem èrtettem, hogy csak így a semmire...
2015. ápr. 6. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Te tudod,hogy akarsz-e dokit váltani,de Én ezek után soha többet nem tenném se hozzá a lábam.

1-es

2015. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:S èn is el vagyok bizonytalanodva. Csak nem tudom, hogy mit csináljak most. Ebből milyen baj lehet?
2015. ápr. 6. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Cisztáid lehetnek ami miatt majd még ritkábban fogsz menstruálni és ha véletlen terhes is maradsz megint vetélés lesz belőle márha sikerül teherbe esned.

Nagyon nem játszanék evvel.Meg egyébként is már rég ki kellett volna vizsgálnia,hogy miért volt 2 vetélésed.

2015. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!