Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mas hogyan erzi, hogy szur a...

Mas hogyan erzi, hogy szur a petefeszke vagy ilyen olyan ovus fadalmat stb? Hogyan kulonbozteti meg az emesztesi panaszoktol?

Figyelt kérdés
En nem tudom megmondani, hogy ha epp szur vagy faj a hasam az 100% a petefeszkem vagy mehem. Masnak maskor sosem szur a hasa csak a noi dolgoktol? Ovus fajdalommal sem talalkoztam meg sosem.
2015. ápr. 7. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a ciklus hanyadik napján tartasz?
2015. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 6. napon vagyok most. De eddig meg egyik ciklusban sem tudtam megfigyelni ilyen jelet. Nyakot igen es merem a homet, meg ovutesztelek is. De lehet nekem nem szurkal a petefeszkem, mert en azt meg nem ereztem.
2015. ápr. 7. 13:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Mensi elott es mensikor erzek fura kaparaszos fajdalmat a mehemben, nagyon gyengen, de ennyi a fizikai jel, amit ki tudok szurni. A tobbit nem.
2015. ápr. 7. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor nekem is szokott szurkálni. Egészen a 14.napig amikor megtörténik az ovuláció
2015. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es te honnan tudod 100%-ra, hogy az az ovutol szurkal? hol erzed es milyen gyakran?
2015. ápr. 7. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Én első babám születése előtt nem éreztem semmit.

Miután szültem, minden hónapban éreztem a peteérést. Szúrt a petefészkem (éles, nyilalló érzés, de enyhén - mintha apró hegyes késsel szurkálnának odabentről). Ilyet soha nem éreztem előtte, és nem olyan mint amikor meg akarna jönni (akkor nekem görcsöl a hasam és nem szúr), és nem is olyan, amikor mondjuk fáj a hasam nagydolog miatt...

2015. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! En meg nem szultem. Lehet, hogy azert nem erzek semmi ilyesmit.
2015. ápr. 7. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Van akinek egyáltalán nincs ovus fájdalma. Nekem sincs. Még amúgy is korai de ha hónapok óta figyeled és nincs, az nem baj. Nem kell megérezni attól mert páran szokták. A nyák figyelése + ovu teszt + hőmérőzés így is elég biztos az ovu követésére.


Egyébként az emésztési panaszokat sokkal fentebb lehet érezni. Menzesz szerű görcsök a has legalján érezhetőek, a petefészek pedig valamelyik irányban az alhasnál oldalt.

2015. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!