Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket a teszteket?

Megnéznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 7. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Átraktam a képet negatívba.

Mindegyik negatív.

2015. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak 1 csikot latok:(
2015. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen negatív :( Még ha te élőben is látsz valami nagyon halvány csíkot ide-oda forgatva akkor is vedd még negatívnak, ne keltsen benned reményeket mert annál rosszabb.. 3 nap múlva tesztelj és ha már nem kell nagyítóval keresgélni az a tuti !:) Drukkolok neked!
2015. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Negativak
2015. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a felsőn látom halványan a 2.csíkot..
2015. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Negatívak. Ha lenne rajta csík, látnád, és nem itt kéne kérdezgetni.
2015. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért van az oldal, bocsi hogy zavartam, nem kellett volna válaszolod sem :)


Ezért vannak már itt ilyen kevesen!

Pár éve még egy kérdésre nem 2-3-7 válasz volt, hanem 20-30...most már az ilyenek miatt mint te, már nem is kérdeznek semmit...


Kívánom, hogy neked soha ne kelljen kérdezni, kapj mindig kedves választ és soha ne legyél olyan helyzetben amiben bizonytalan vagy...

:)

2015. ápr. 7. 17:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 7. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os gondolom te nem vagy tisztában azzal, hogyha valaki babát szeretne mennyire rossz érzés negatívat vagy pedig halvány pozit ( amit csak én látok talán) tesztelni és reménykedni. Ha tényleg nem tudod milyen érzés ez akkor érezd szerencsésnek magad! Kérdező, ne foglalkozz az ilyenekkel, én drukkolok neked és várom, hogy pár nap múlva milyet teszteltél.. Nekem 4 nap késés után lett pozitív, előtte teljesen negatív volt. Mióta késik?
2015. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!