Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális e ha a méh mérete 54...

Normális e ha a méh mérete 54 x 36 mm és a méhnyálkahártya pedig 7 mm?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hat ez eleg nehezen megvalaszolhato kerdes. :) Egyreszt mit mondott a doki, aki megmerte? Masreszt mikor, a ciklus hanyadik napjan keszült a meres... satöbbi... :)
2015. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7 mm a ciklus első felében rendben van, a másodikban vékonynak számít. Szóval nem mindegy hanyadik napod a ciklusban.
2015. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
23 napon volt .Femoston 1/10 irt és vitaminokat még.Ezzel nem lehetséges a terherbeesés?
2015. ápr. 8. 12:26
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen mértek 5! mm-t. Aggódtam is rendesen... szóval minden lehetséges, de azt szokták mondani hogy a beágyazódáshoz minimum 8 kell (de erre itt vagyok én az ellenpélda). Azt hiszem e-vitamin segít vastagítani.
2015. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8 mm már elég a beágyazódáshoz, ha spontán fogant.
2015. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
lehet vastagítani E vitaminnal (200-400 mg / nap), palástfű teával, méhpempővel.
2015. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget ma kellett volna meg jonni a havinak de még semmi ultrahangra pedig pénteken voltam minden ok volt 7 mm re mondta az ultrahangos hogy lesz havim ,de még idáig nem jött meg .
2015. ápr. 8. 13:26
 8/21 A kérdező kommentje:
gondolom ha sikerult is teherbeesni még az ultrahangon normális ha nem látszott semmi?!
2015. ápr. 8. 13:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze, ilyenkor még semmi sem látszik. Jó hét mire van petezsák. Nem tudom mi az amit felírt de biztos vastagitja a nyálkahártyát igy ezzel nem lesz gond. Figyelj, hátha. Van ellenpélda itt, hogy vékonyka nyálkahártyával is sikerülhet.
2015. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A femoston 1/10 ösztrogén és progeszteront tartalmaz mivel hormon problémám volt és az elmult honapokban ultrahang alapján a méhnyálkahártya csak 0.36 volt de kétlem mivel havim volt az elmult honapban és kérdeztem is a dokitol hogy lehet ez ha minden más rendben van azt mondta tuti az ultrahang tévedett.Most pedig a kontrollon 7 volt de semmi jele hogy meg akar jonn 4 nappal ez előtt mintha meg akart voltna 1-2 csepp volt de aztán semmi hát nem tudom mi lehet ez .
2015. ápr. 8. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!