Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inofolicot a pozitív...

Az inofolicot a pozitív tesztek után is inni kell? Nem árt utána ha iszom?

Figyelt kérdés
7 hónapja próbálkoztunk a férjemmel,hogy összejöjjön a baba,én 40 éves vagyok,már van 1 felnőtt,18 éves fiam,sőt jön az unokám is Júliusban,én újból férjhez mentem,és nem jött össze a baba 7 hónapig.Hormonvizsgálaton többször voltak azok jók voltak,további vizsgálatok jöttek volna,na de az orvosom javaslatára elkezdtem inni 1 hónapja az inofolicot napi 1 tasakkal,és ma a 33.napon,két tesztet is csináltam és mind a kettő erős pozitív lett,jövőhéten megyek dokihoz,és addig nem tudom hogy ihatom e még,mást nem szedek vitamint eddig.

2015. ápr. 9. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én végig ittam, sőt szoptatás alatt is egy ideig. Nekem kifejezetten javasolták, mert csökkenti a vetélés kockázatát.
2015. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzést,majd kiderül jövőhéten mit mond a doki rá.,de mellette szedtél terhesvitamint is?
2015. ápr. 10. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!