Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshtnék könnyen teherbe?

Hogy eshtnék könnyen teherbe?

Figyelt kérdés
Egy évig szedtem fogamzásgátlót. Négy hónapja hagytam abba, azóta próbálkozunk a párommal. Voltunk orvosnál, mindkettőnk teljesen rendben van. Az első gyerek lenne.

2015. ápr. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá és dugjatok. Ennyi.
2015. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Az igazság az, hogy egyikünk sem igdeges, mégis sikertelen.:(
2015. ápr. 10. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mind a két gyereknél az segített, hogy elutaztunk.

Esetleg menjetek el ti is 1-2 napra valahová kikapcsolódni.

Valóban sokszor az a lényeg, hogy az ember fia - lánya ne görcsöljön rá erre az egész "teherbe akarok esni" dologra.

Sok ismerősömnél még az vált be, hogy élték az életüket és lemondtak a gyerekről. Nem foglalkoztak vele, arra koncentráltak, hogy jól érezzék magukat fiatalon.

2015. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

60% stressz, 40 % eletmod, igy mondta nekem az endokrinologusom. 4 honap meg nem sok, megha annak is tünik, atlagosan 6 honap alatt hozzak össze a parok.


- Mennyire vagy stresszes/nyugodt? Mennyire fontos, hogy MOST AZONNAL legyen gyerek? (csak idözitett együttletek a paroddal, csak a gyerektema jar a fejedben, hatalmas csalodottsagot erzel, mikor megjön, mennyire borulsz ki, mennyire tudsz egyeb dolgokra pl. munka) koncentralni?)

- Van rendszeres (28-32 napos) ciklusod?

- Nem barnazol/pecsetelsz par nappal elötte/utana?

- Nincs köztes verzesed a ciklusod közepen?

- Vercukorszinted rendben van? (Eszel feher cukros, feher lisztes eteleket, mint pl peksütik, teszta, stb.?)

- Midketten hozzajuttok eleg E es D vitaminhoz?

- Heti ketszer mozogsz?

- Kerülöd a tul erös/razkodos, sarokra esös, hasizmokat tulzottan megeröltetö sportokat a ciklusod 2. feleben? (ezek ugyanis megakadalyozhatjak a beagyazodast)

- Eszel eleg friss zöldseget, gyümölcsöt? Ehhez aranyaiban joval kevesebb ipari hust? (utobbi ösztrogendominanciat okozhat)

- Eszel eleget? Nem vagy tulsolyos/tul sovany? (Az idealis testzsir % 18-24% között van, ez alatt, vagy felett nehezebb lehet teherbeesni)

2015. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja es kimaradt:

- Mennyit vagytok együtt? Ovutesztet esetleg hasznalsz?/Tudod mikor van ovud, es aküröl szotatok együtt lenni?

- Extra peteerös napot(Jonas-nap) kihasznaljatok (akkor i, ha esteleg menstruacio idejere esik)?

2015. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló! azért ne rettentsd el a kérdezőt! nekem a te pontjaidban felsoroltak közül nem sok igen volt a válaszom... vagy esetleg egy talán.... és összejött 5 hó után a fiam :)

most már több lenne az igen.... és nem is stresszeltem 6 hónapig, mégse jött össze a baba.....(és a mai napig se :( )


bocsi kérdező, ha nem tudom a "receptet" erre!

2015. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát! Köszi negyedik válaszoló, először megijedtem, de az utánad lévő kicsit megnyugtatott. De ezek szerint kicsit híznom kell,és kicsit kevesebbet sportolni...:)
2015. ápr. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!