Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után mennyi idő...

Együttlét után mennyi idő múlva lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Április 1-jén tutira éreztem a peteérést. Együtt is voltunk a párommal. Ez nem a középidőben történt ugye , mert holnapra nem várom amúgy. De csütörtök dél óta barnás folyásom van és hozzá - mindjárt megjön - érzés. Lehet ez beágyazódás? segítsetek!! Köszönöm.

2015. ápr. 11. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze. 7-12 nappal lehet a pé után bár ritka jelenség.

Ha holnap nem jön meg ne siess majd a teszttel, igy, hogy nem középidő volt. Olyan kedd-szerda körül már inkább valós az eredmény.

2015. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el a barna folyas akkor viszont Menj majd dokihoz és emlitsd meg neki a pozi teszt után.

Előző voltam.

2015. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. De szerintem még jövő péntekig is várhatsz a teszttel - persze szerintem nagyobb az esélye, hogy már a mensi előjele a barnázás.
2015. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, ugyanis a beágyazodás épp a várt menstruáció időtartamára esik legtöbb esetben. Sokat ezt tévesztik össze a menstruációval (bár azt nem tudom hogy) és nem fedezik fel időben a terhességet.
2015. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2015. ápr. 11. 22:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma délutáni teszt negatív. A barnázás abbamaradt, de még mindig megvan a "megjön érzés" . Azt olvastam, addig van remény amíg nem jön meg... Reménykedhetek szetintetek is?? 😯😕
2015. ápr. 14. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván amíg nem jön meg, addig van remény, reménykedni mindig lehet.
2015. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ne éld bele magad. A teszt lehet fals negatív, szerintem picit korai volt, nem biztos, hogy elég magas már a hCG szinted. Persze ha megjön megjön, nincs mit reménykedni, de szerintem két hét múlva tesztelj újra. Ez a barnázás máskor is volt már?
2015. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Barnázásom 1x volt tavaly amikor kémiai terhességem volt. Akkor volt egy halvány pozi tesztem. arra azt mondta a doki , hogy biztos rossz volt a teszt...

viszont rosszul emlékeztem. A kérdésben nem középidősnek írtam a pé-t . De csak 2-3 nappal volt később, mint amit a ciklus.hu számolt. De mostanában mindig pontosan jön meg, ezért nem értem ezt a késést... meg az alhasi fájdalmat..

2015. ápr. 14. 22:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Vérzés-barnázás nincs. Csak fájdalom... ez normális? Egy tizes skálán kb. 5ös és nem folyamatosan fáj, van hogy 5-10 percig semmi , aztán elkezdi. Pl ma délelőtt nem fájt csak olyan 4-5óra óta. Nem értem ezt. Lehet , hogy csak emlékezetből "fáj" a hasam? Mert olvastam ilyet.
2015. ápr. 15. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!