Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogyibogyót szedek, koplalo...

Ha fogyibogyót szedek, koplalok, sportolok és mellette véletlenül teherbeesek, lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Már meguntam a 1.5 évnyi kudarcot,sikertelenséget,úgy döntöttem,inkább lefogyok és elfoglalom magam mással. Csak azt nem tudom,védekezzünk-e,ha idáig nem jött...
2010. febr. 20. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tanácsolom hogy fogyózz normálisan. És ne bogyókkal meg koplalással. Ha a gyereknek nem is de neked tuti bajod lesz tőle és nem lesz tartós a dolog. Az egyetlen tartós az ha egészségesen élsz.
2010. febr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Semmiképpen NE koplalj, nem tesz jót a zservezetednek, ezzel esélyt adhatsz annak is, hogy esetleg nem esel teherbe! Én azt javaslom neked, hogy inkébb lassan, de biztosan érd el a célt! Ha nem tudsz otthon magadnak össze állítani olyan ételt amitől megszabadulhatsz a kilóktól, ajánlom neked valamelyik ételfutár céget. Én 3 hete kezdtem el fogyózni, szintén a baba miatt, a cityfood LC kajáját rendelem, és a 3 hét alatt már sikerült leadnom 6 kilót, koplalás nélkül. Naponta 630-780 között van az étel. Tudsz online is rendelni, de regisztrálnod kell magad. Elfogadják a meleg étkezési utalványt is, én is azzal fizetek, mivel a boltok sajna már nem fogadják el. :( [link] Sok sikert neked!
2010. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne védekezzetek, ha babát akartok. Úgyis hamar kiderül, hogy terhes vagy, vagy nem, majd akkor elkezdesz enni rendesen, fogyibogyót abbahagyni. Ott az első 2 hétben nem túl sokat tudsz ártani még a babádnak, sokan ott még isznak alkoholt, dohányoznak, stb....
2010. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!