Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus második felében meleg...

Ciklus második felében meleg (forró) fürdő? Árthatok, ha esetleg sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nem várt napja 11 nap múlva lesz, tehát még beágyazódás sem volt. Így is árthatok?
2015. ápr. 15. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, és olyan 7-8 hét körül tudtam meg őket, hogy van pocaklakóm. Addig én minden este forró vízbe mártóztam. Szóval nekem nem okozott gondot. Persze ahogy megtudtam hogy vannak, átváltottam a zuhanyzásra :)
2015. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! En az elso kislanyomnal mikor megtudtam, hogy terhes vagyok szep eros pozi teszt utan elso dolgom volt forro furdot venni ( szokasomhoz hiven, eszembe sem jutott, hogy nem tul jo otlet )

Szoval utolag kaptam leszidast de hala az egnek semmi nem lett!

Szoval ne aggodj

2015. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokára van a nemvárt napja. Biztos nem árthat.
2015. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én példám: hónapokig nem sikerült a babaprojekt, mindenre odafigyeltem, és nekem is megfordult a fejemben, hogy ciklus második felében merjek-e forró fürdőt venni. Persze, mivel nem akartam a véletlenre bizni, lemondtam a forró fürdőről is, nehogy ezen múljon.

Aztán most márciusban elegem lett a mindenre odafigyelésből, és visszatértem a forró fürdőhöz, őszintén már nem érdekelt, úgy voltam vele, ha most tényleg ezen múlik, akkor ez van..bukta a hónap. És lám, mégsem. Március utolsó napján pozitivat teszteltem. :)

Persze, én nem akarlak rábeszélni semmire, de szerintem kicsit lazábbra kell venni, legalábbis a pozitiv tesztig :), azóta persze én is kerülöm a forró fürdőzést

2015. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél még én is mindet túlagyaltam. Most a másodiknál amíg nem lett pozitív a tesz, kb. minden második este a forró vizes kádban ücsörögtem. Semmi baj nem lett belőle. (Amúgy szerencsére nekem most semmi tünetem nincs, és kímélni sem kímélem magam, mert egy két éves mellett nem lehet. Sok emelgetés, napi sokszori lépcsőn fel-le rohangálás megvan. És futni is járok továbbra is, mint évek óta, mert nem vagyok fáradékony és kifejezetten jól érzem magam tőle)

8 hetes múltam

2015. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!