Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok sikertörténetet írni...

Tudnátok sikertörténetet írni nekem?

Figyelt kérdés

Mi már lassan 1 éve próbálkozunk hiába. Túl vagyok 2 clostis hónapon, nem lett peteérésem tőle, azóta metet szedek, múlt hónapban Norcolutot, hogy rendezze a ciklusom, de sajnos ebben a hónapban ismét elkezdtem barnázni.

Nektek mennyi idő kellett míg összejött végre a baba? Milyen kezelésekre jártatok? Van még olyan gyógyszeres kezelés ezen túl, ami még petesejtet csinálhatna, ha ezek nem segítettek?


2015. ápr. 17. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előzmény: Pco, ritka ciklusok (35-81 naposak), 13 hónap, 12 negatív teszt.


Meddőségi klinikán:

1. próba closti. -semmi

2. Próba: closti+ injekció. Kontrollon semmi jele peteérésnek :( doki szerint majd a következő ciklusban.

Mondom: Nem tudunk jövő hónapban is 120000-t összekaparni. Feladtuk


Csak beadtam magamnak még az utolsó adag injekciót, és mértem az ébredési hőmet.

3!!! nappal a doki ítélete után leesett az ébredési hőm. Apjával gyorsan beleadtunk apait anyait még munka előtt.

1 bő hét múlva megjött :(

De túl gyenge, túl korán kezdődött és túl sokáig tartott.

Jah és a hőm közbe tovább emelkedett.

8 napja vérezgettem amikor egy gyógyteát akartam inni, amit terhesen tilos. Paramamiként csináltam egy tesztet, biztos ami zicher.

Az a két kis csík már 7 éves.


Hogy miért sikerült? Mert közben diétáztam (90 napos), ami helyretette a cukorháztartásomat, ezzel a pco-t is.


Tarts ki, menni fog!

2015. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére se PCOS-em, sem IR-em nincs, hormonjaim rendben, annyi kivétellel, hogy a folliculláris fázis abszolút kimarad, tehát nincs peteérésem.....

Túl stresszes a melóhelyem, váltanom kellene, de nem merek, mert ha jön a baba, akkor kell majd a pénz. De párom mondta, hogy nem váltok, lehet addig a stressz miatt a baba sem fog jönni. Inkább kapjak majd kevesebb gyedet, minthogy várjunk még pár évet a babára.

Reménykedem! :)

2015. ápr. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!