Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

28-29 naposak a ciklusaim. most gyógyszer szünetben enyhe barnázásom volt, másfél napig majd az is abba maradt. 32.napon vagyok. Ma voltam orvosnál, csak hogy az orvosom egy... s még leszolt h ő mit tegyen azzal h nem jött meg...

rendesen meg se vizsgált, és uh-ra se küldött

a papirra csak annyit irt h nagy tömött uterus, és hogy egy hónap mulva menjek vissza

gyakran feszül a hasam, és ha eszek hányinger tör rám. ez normális? Lehetek terhes? vagy keressek másik nőgyógyászt esetleg?

ma reggel csináltam tesztet olyan mintha nagyon halványan ott lenne a második csik de nem vagyok benne biztos. pár nap mulva érdemes ujra tesztelnem?



2015. ápr. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj mindenképp egy pár nap múlva. Én Tri regol mellett estem teherbe annak idején. a következő adag fogigátlót ne kezd el szedni amíg nem derül ki hogy van e baba vagy nincs.
2015. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, minden képpen fogok tesztelni pár nap után.

Azt nem tudod, hogy mit jelenthet az hogy nagy tömött uterus?

2015. ápr. 21. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam most másodszorra fordul elő,hogy nem jött meg a gyógyszermentes szünetbe, a tesztjeim negatívak lettek, az orvos azt mondta,hogy ne kezdjem el szedni az új levéllel várja meg amíg megjön a vérzésem és az első vérzéses napon kezdjem el szedni (egy hónapig vártam mire megjött)
2015. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az emberi méh (uterus), nem szült állapotban formára nézve némileg körtéhez hasonlítható; homlokirányban lapult, körülbelül 1 centiméter vastag erős, tömött simaizomsejtekből alkotott fala van.

[link]

2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy szedjem be s ha megint nem jön meg menyjek vissza
2015. ápr. 21. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
csinálj mégegy tesztet másfajtát és ha az neg akkor szedd, vagy menj másik orvoshoz és mondd el a panaszod rendesen, én gyógyszer mellett ( yadine) estem teherbe de nekem kiis mutatta azonnal a két erős csikot mind a kétszer
2015. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugy volt hogy nem jött meg a vérzés orvos azt mondta,hogy várja ha megjön első nap kezdjem el szedni a két vérzés között 2 hónap telt el, egy évvel később ismét nem jelentkezett a vérzés de mivel esküvőre készültünk és nem akartam,hogy esetleg aznap jöjjön meg vagy görcsöljek,így a 7napos szünet után a 8ik napon elkezdtem szedni a következő levéllel, a szünetben ismét nem jött meg most ott tartunk,hogy február végén volt vérzésem utoljára és ha az lesz ami a múltkor akkor csak egy hónap múlva várhatom, orvos azt mondta szervi gond nincs, ha megjön akkor kezdjem el szedni a gyógyszert.
2015. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!